Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha az a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicuskam XD kérdése:

Mit csináljak ha az a srác akibe lassan egy éve bele vagyok zúgva de, ő rám se legyint? Részletek lent vannak mert ez így nem érthető. :/

Figyelt kérdés

Hát az úgy van hogy tesómnak van egy haverja aki 16 én meg 14 és (ugye a legtöbb haverjuk 18)én teljesen szerelmes vagyok belé de félek hogy elítélnek mert "pont ő belé" vagyok szerelmes.. A srác konkrétan kijelentette hogy ő nem szeretne kapcsolatot egy csajjal sem mert nem bírná. Nagyon egy a stílusunk és jól el is hülyülünk meg mindig csesztet hogy elpirulok ha vele vagyok de sokszor úgy megtud bántani hogy elsírom magam.. és nem tudok rá haragudni... :(

Megmondjam neki hogy tetszik vagy inkább lépjek túl rajta? Nem beszélek vele sokat de ha igen nagyon el vagyunk. Túl lépni és megmondani neki az érzelmeimet egyaránt nehéz lesz közölni..



2016. jan. 6. 13:47
 1/2 sziszen55 ***** válasza:

CicuskaxD tudom mit érzel de hidd el az nem jó ha megríkat téged szerintem lépj túl rajta mert ő még téged nem fog komolyan venni mert 2 évvel vagy nála fiatalabb

mert tudod ilyen korba még az idősebb vele egykorú lányokat nézi és az is rossz jel hogy kijelentette nem akar barátnőt

szerintem vagy légy vele türelmes vagy maradjatok barátok

remélem jól alakul majd!Sok sikert!

lehet hogy tévedek mert te ismered igazán de szerintem kíméld meg magad az esetleges csalódástól( mert ha bevallod és azt mondja nem kedvel úgy mint te őt akkor neked nagyon fog fájni) de lehet azt mondja kedvel nem tudom.TE ISMERED A LEGJOBBAN ÉN NEM TUDOM MILYEN CSAK A LEÍRÁSODBÓL KÖVETKEZTETEK!Mindent bele!:D

2016. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki az érzéseid mert csak rosszabb lesz ha igy emészted magad rajta. Nem veszithetsz semmit azzal ha elmondod de ha nem mondod el akkor eleted vegeig banni fogod. Példaul ha kölcsönösek az érzései irántad akkor lehet ki alakul valami köztetek. Szóval én azt mondom próbald meg és sok sikert. A kor különbség miatt meg ne aggódj én már tetszettem egy 19 éves fiúnak is. :)

16/L

2016. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!