Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van érteleme, küzdeni érte? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van érteleme, küzdeni érte? A többi lent,16l.

Figyelt kérdés

Egyik este ittam egy keveset, megütött(az ital). Csókoloztunk, vele volt az első csók. És elmondtam hogy szerelmes vagyok belé.

Rá egy napra taalálkoztunk, mert együtt szilvesztereztünk. Kihívott, hogy beszéljük meg ezt az egészet. Azt mondta, hogy nem velem van a baj, de ő nem akar kapcsolatot senkivel. Szabaad szeretne lenni és nem akar megint csalódni... Elsírtam magam, ő megölelt, nagyon kedves volt velem. Kicsit még beszélgettünk s megint megcsókolt, éjjel mégegyszer voltunk ketten s akkor is..


Táncoltunk is, elég közel kerültünk fizikailag egymáshoz, megfogta mindenemet, a nyakamat harapdálta...

Utána nem beszéltünk. Nemm tudom mit csináljak, de nem akarom hogy annyiba maradjon ez az egész..

Valami tanács?



2016. jan. 4. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha mindenképpen szabad akar lenni akkor egyertelműen ne smárolgasson le és fogdoss akárkit.

Szerintem mondd el neki, hogy ha nem szeretne összejönni veled akkor ne csókolgasson.

Legalábbis én ezt tenném.

2016. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy azért is szeretne szabad lenni, hogy azzal a lányokkal és akkor lehessen, amikor csak akar. Ne szóljon neki senki semmit, ha iszik vagy cigizik..
2016. jan. 4. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabad akar lenni a srác de azért lefekszik veled meg stb....szép. Kicsit sem azért tart téged hogy legyen kivel szeretkeznie :D Bár hogy is látom ez az igazság.
2016. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kavarni akart vkivel.....
2016. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!