Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsen el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsen el?

Figyelt kérdés
Van egy lany a sulibol o 2.os en vegzos tipikus problema en meglattam beleszerettem de! Nem akar semmit en ezt felfogtam de a szivem nem... Meglatom a folyoson elkezdek remegni nem tudok jarni olyan mintha vak sotetseg kapna el es csak ot latom nem birok levegot venni a szivem ugy dobog mintha lesprinteltem volna 10 km ert megalas nelkul hang nem jonki a torkomon egyszeruen kenytelen vagyok vissza fordulni mert akkor megnyugszok picit csak az a gond h sokat van kint szunetekbe es en is szeretek ki jarkalni es ez akadalyoz.... Hogyan felejtsem el? Masik lannyal nem tudom elfelejteni mert ilyen vagyok ha valakit szeretek nehez felejteni... Nem akarok megint 5 evig csak ra gondolni amikor semmit sem akar. En 18/f o 16/l
2016. jan. 3. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kerek perec megmondta, hogy nem akar tőled semmit, akkor mást nem tehetsz. :) El kell felejtened, ha tényleg beleszerettél, akkor gyakorlatilag meg kell ölnöd benned az iránta érzett érzelmeket. Én is ezt tettem nyáron.


Ismerős érzésekről beszélsz, én is mostanában úgy éreztem mikor megláttam a lányt, aki tetszik, mintha egy buzogánnyal gyomorba vernének. :)


Ha nem hagy nyugodni a dolog, akkor próbáld meg még egyszer. Legalább a lelked megnyugszik azzal, hogy te biztosra mentél és könnyebb lesz elfogadni ezután a "vereséget". Fel a fejjel, haver!


18/F

2016. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mért nem akar tőled semmit?

Ha tudjuk az okát akkor talán lehetne segíteni hátha mert szerelmes vagy és a szerelem nehezen mulik szóval hátha lehetne ezen változtatni.

2016. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es hogy oljem meg magamban ezt? Ahh biztos masodszorra is nemet mondana meg 3x ra is amit meg is ertek merthat nem vagyok egy brad pitt :D
2016. jan. 3. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Öld meg magadban. Mit értettem ez alatt? Kitöröltem minden képet. Míg el nem múltak az érzések fészbúkra sem mentem fel, nehogy lássam a őt a képeken. Mikor suliban megláttam nem foglalkoztam vele, rá se próbáltam nézni.

Folyton mondogattam magamban, hogy ha nem szeret, én miért szeressem stb.


Fogtam a képzeletbeli kardomat és lemészároltam azt a szemét kis Cupidót :D

2016. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En a kepzeletbeli kardommal inkabb magam szurnam le mint ot... Nem tehet arrol hogy nem szeret es en igen .. Kepek nincsenek sehol fbn egyszeruen nem kovetem igy nem latom ot de ha meglatom a folyoson minden megvaltozik csak o van en pedig mintha lebenulnak vagy nem tudom
2016. jan. 3. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a lányt kell lemészárolni, hanem a Cupidot :DD
2016. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neeee xD total kiegtem most mennem kell aludni xD
2016. jan. 3. 23:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetbe felszedtem minél több egyalkalmas csajt, egy idő után elkezdik feledtetni veled azt a lanyt:D
2016. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jo neked hogy ilyen konnyen jonnek nalad a csajok de en azert mas vagyok
2016. jan. 4. 00:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sose feküdtek az egyalkalmas csajok. Inkább vagyok egyedül addig amíg elmúlik vagy szerelmes nem leszek másba.


Tudom, fura vagyok kicsit.


18/F

2016. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!