Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira fáj hogy nem lehet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj hogy nem lehet az enyém, hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel első találkozásunkon nagyon jól elvoltunk elbeszélgettünk Látszott rajta hogy kedvel,mindig mosolygott rám ölelgettem,puszilgattam.Aztán másodszorra mikor találkoztunk alig akart rám nézni de hogy miért fogalmam sincs.Nem tudom elviselni,belebetegedek :( 2 napja alig alszok mert mindig csak rá gondolok,a szívem meg egész másképp ver ahogy szokott. Hogy tudnám helyrehozni a helyzetet? Télleg ennyire szerethetem? Ma megint fogunk találkozni.Ha nem is lehet a barátnőm,de legalább mint barát hogy újra átölelhessem mert egy nagyon fontos lány számomra és nem akarom elveszíteni 18f
2016. jan. 2. 14:33
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem kérdez rá hogy megbantodtad valamivel mond neki ha igen akkor sajnálod , azt is mond el neki hogy fontos számodra és nem akarod hogy roszba legyetek . Ha nagyon tetszik a lánya akkor mond el neki hogy mit érzel iránta
2016. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt elmondom neki,meg megkérdezem hogy mit érez ő irántam meg hogy mit gondol rólam
2016. jan. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!