Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbánottam a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánottam a barátnőm, hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Kb 10 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy nagyon jó lelkű, amolyan virág lelkű lánnyal ő 15 én 19. Egy héttel ezelőtt csúnyán össze vesztünk és olyanokat vágtam hozzá amit nagyon szégyellek, és alaptalanul. Ennek következtében szakított, de nagyon szeretem és sok mindenre rájöttem h nem bántam úgy vele ahogy kéne és bizonyítani szeretnék neki. Elvileg már nem szeret és nem érez semmit, de ha találkoznék vele és nem facen írogatna rendbe tudnám hozni a dolgokat úgy érzem, de látni nem akar. Kérésem az lenne:

- megbocsátható amit csináltam(100x írtam le neki mennyire bánom és mennyire fontos)?

- érdemes lenne újra kezdeni vagy legalább hagyni h bebizonyítsam h szeretem(elöszőr hibáztam!) és annak ellenére h ő már nem így érez?

- és drukkolnátok nekem?:D

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. aug. 31. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én drukkolok:)

Ha meg tudod csinálni akkor szökjél be a szobájába az ablakján. Csak nem fog elkezdeni ordibálni veled akkor. Meny az ablaka alás és úgy kérj bocsánatot. Egy suli elött várj rá v után (ha kell akkor lógjatok egy napot ;p).

2015. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pont erre készültem de mondta h nem érdeklem, meg le ne menjek hozzá, pedig simán adhatnánk magunknak még egy esélyt:D

De ment a zöld ah ötlrt jó:D

Kérek még válaszokat köszönöm:D

2015. aug. 31. 10:25
 3/15 anonim ***** válasza:

De mivel bántottad meg?


Bővebb infó kellene ,palánta. :D

2015. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy utóbbi időben kicsit szét csúsztunk sokat veszekedtünk de csak apróságokon, és eléggé harcias lány, és szájalós volt az utóbbi időben és az érzéseit nem volt hajlandó kimutatni ennek következtében hittem azt h már nem szeret, és kiosztottam és nagyot hibáztam, de most hajthatatlan fejébe vette h nem érdeklem, már nem szeret.
2015. aug. 31. 10:43
 5/15 anonim válasza:
Palánta ez jó:DD csak nem őt hívod így:D? Jaj ez a kérdés tök aranyos:D, ha látja hogy megbántad miért nem ad egy esélyt? Igazán találkozhatna veled, attól h "már nem szeret":D, ezt netten nem is lehet megbeszélni,sem szeretni, pláne kibékülni:DDD egy kapcsolatban vannak félre értések, ezek a problémák megoldása is a kapcsolat részébe tartozik, de ha tényleg jól töltitek az időt, jól elvagytok, ez egy semmiség gondolom nem az egész kapcsolat volt balhés, mind a 10 hónap?
2015. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
10 hónapja ismerem 2-3 hónappal ezelőtt jöttünk össze innen kezdődött, de csak félre értésekből.
2015. aug. 31. 10:55
 7/15 anonim ***** válasza:
(Gondolom azért hívja palántának ,mert 4 év van köztük. :P)
2015. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:DD egyrészt:D másrészt a külseje is olyan kislányos:D, olyan palánta:D
2015. aug. 31. 11:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Szóval neked?... O.O


Inkább nem írok semmit.

2015. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
ez de aranyos:D, becenevet az ember nem szeretet nélkül ad:D, 2-3 hónap:DD veszekedés az semmi, főleg h tisztázódott is:D, sztem ahogy 1 írta menj le és kapd el:D.. ezt simán megérné helyre hoznotok:D
2015. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!