Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy jó barátom, de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó barátom, de ő többet szeretne, és nem tudom mit tegyek, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval én vagyok a lány, ő a fiú.

Mindig jól érzem magam vele, de eddig meg sem fordult a fejemben, hogy ő meg én egy pár...

De mondta, hogy ő szeret engem, és hát nem tudom mit gondoljak/csináljak. Nem akarom megbántani meg semmi ilyen. Úgy érzem tényleg nagyon szeret.

De pl ha valami fiúról beszélek neki, mindjárt féltékenykedik. Ti mit csinálnátok a helyemben? Próbáljam meg vele ezt az egészet?


2016. jan. 2. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát csak tudod hogy hogy érzel iránta... Ha úgy érzed ő is tetszik neked, akkor miért ne?De az írásod alapján nem úgy tűnik.
2016. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megpróbálhatod vele , legalábbis ennyiből amit írtál ezt tudom mondani. Amúgy hány évesek vagytok? Mióta ismeritek egymást? ( ha gondolod írhatsz privátot)
2016. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából régebben amikor nem ismertem még ennyire, tetszett nekem, de most így ezt már nem érzem, bár lehet azért mert csak ritkán találkozunk
2016. jan. 2. 01:19
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Rám írsz?:)
2016. jan. 2. 01:20
 5/5 anonim válasza:

Ugyan ez volt velem régen. A leges legjobb barátom volt mikor bejelentette, hogy ő többet is akar. Határozottan de mégis a kis lelkére vigyázva elmagyaráztam neki, hogy én nem így tekintek rá. Aztán összejöttem egy fiúval. Neki sem tetszett, hogy a fiúbarátommal ilyen jóban vagyok a fiúbarátnak meg az nem tetszett, hogy pasim van. Választanom kellett köztük és én a pasimat választottam mert nagyon szerettem. A barátommal minden féle kapcsolatot megszakítottam. Eleinte nagyon rossz volt de nagyon jól döntöttem. Ez a sztori 6 éve volt ugyanaz a pasim mint akkor és most várjuk a babánk.

Na ez az én sztorim a fiú barátokkal akik többet akarnak :D

2016. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!