Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaha is lesz barátom? Vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha is lesz barátom? Vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy valaha lesz-e alkalmam arra hogy legyen fiúm... :(

Sajnos túlsúlyban szenvedek, de a diétázás és a sport nagyon nehéz, és igen sajnos 100kg fölött vagyok...

Azon gondolkodom, hogy ha lefogyok nekem is lesz egyszer barátom, vagy nem, mert régebben azaz most kövér vagyok....

Szeretek barátkozni, de nem adatik meg az esély mindig, az osztály társaim messzebb laknak tőlem.

És amúgy is nagyon önbizalom hiányos vagyok, és félek a fiúktól.

Imádok rajzolni, művészetibe járok, sajnos a túlsúly miatt is vagyok lusti, :( de ha lehetne minden nap km-ket bicikliznék. :)

Csak egy-két dolgot írtam magamról, de csak azért mert kíváncsi vagyok a válaszotokra, lesz valaha barátom ha sikerül le fogynom? Vagy ha még sem fogyok le, akkor egyedül leszek amíg meg nem halok?!

Amúgy 16 vagyok, remélem azért valamennyire érthető a kérdésem, bocsánat hogy ha nem.



2016. jan. 1. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, ha változást akarsz, változtatnod neked kell!


Bocsáss meg, ezt nem rosszindulatból írom, szeretném ha inkább ösztönző kritikaként fognád fel, de 100kg nagyon sok, egy fiúnak is de egy lánynak végképp. Le kell fogynod, és nem csak azért hogy legyen pasid, hanem mert nagyon durván befolyásolja az életed minden szempontból.


Ha nehéz a sport, akkor is kell csinálni. Én 17 éves koromig szintén túlsúlyos voltam, 182 centi 97 kg, de mindig is erős voltam alkatilag, tehát inkább nagydarab mint dagadt. Nekem sem nagyon akaródzott sportolni, de aztán tényleg elegem lett, nekiláttam kondizni. Edzéstervvel, kitartóan heti négy-öt,majd három-négy alkalommal. Most 183 centi és 86kg vagyok, de ez a tömeg már legnagyobb részt izomtömeg, nem zsír.


Ezért vagyok biztos benne hogy neked is menni fog. Ha jól csinálod akkor már 3-4 hónap után is más ember néz majd szembe veled a tükörben. És ha őszinte vagy magaddal, neked tetszene egy 100 kiló feletti srác? Na ugye hogy nem.


Ha lefogysz, azzal az önbizalmad is nőni fog. Sokat. Hogy lesz-e barátod azt senki nem mondhatja meg, de sokat, nagyon sokat javítana az esélyeiden ha lefogynál.


Sok sikert, szorítok neked! 18/F

2016. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, elfelejtettem: étrend. Nagyon figyelj oda mit eszel, mert anélkül a sport is kevesebbet ér. Kerüld a gyorséttermeket meg az édességet, úgyis vége a karácsonynak, az máris egy helyes lépés, még ha nem is fogod valami speciális diétára magad. Első válaszoló voltam.
2016. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1.-es


Köszönöm, és tényleg nagyon jól esett, és meg is fogadom a tanácsodat!! :)

Próbálom nem feladni, és többet mozogni, és diétázni.

És igen az édességet is kizárom, bár nehéz, hogy ha körülöttem mások falják a chipset, csokit meg minden vackot, amit nem is kéne.

Köszönöm! :)

2016. jan. 2. 00:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond ne add fel!Nem mintha párkapcsolati tanácsadó lennék de azért próbálj meg reális célokat kitűzni magad elé, ne hárítsd el azzal,hogy túl nehéz.Ha nagyon akarod menni fog,rengeteg edzéstervet találhatsz a neten de lehet hogy súlyzókkal kéne egy kicsit próbálgatni hogy megy persze nem rögtön az 50 kilosakkal csak szép lassan.
2016. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel egyedül, no para! :) Persze nem lenne rossz, ha lefogynál, de én mindig is a molett csajokra vadásztam, és a mostani baártnőm is kb akkora mint te (csak jó pár évvel idősebb), ő megtanulta elfogadni magát, ugyanúgy mint exem aki a te korodban sovány volt, mégse szerette magát, most meg már ő is 101 kiló, és furcsa mód jobban el tudja magát fogadni, mint régen. Szóval nem gáz ez, de ha nem élvezed, akkor csak Te tudsz változtatni, Norbi duci tornát ajánlom. 23/F
2016. jan. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez most fake kérdés? A kérdező nem válaszol privátban!
2016. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!