Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért féltek szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért féltek szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
Szerintem ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor álljon oda a lány elé és mondja meg neki,vagy beszéljen meg vele egy találkát.
2015. dec. 30. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam hogy tisztelet a kivételnek ;)
2015. dec. 30. 22:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert a lányok rettentő beképzeltek, a legtöbbnek a tökéletes kell, és legtöbb fiú nem akar egy újabb elutasítást. Valami ilyesmi..remélem érted.


Szia

2015. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Azért, mert sok lány (te szavaiddal élve tisztelet a kivételnek) nagyon el van szállva magától :) És valamilyen szinten talán rendjén is van, áhh nem hülyeségeket beszélek :D A lényeg az, hogy komoly bajok vannak és szerintem ezt mindenki látja, csak senki nem foglalkozik vele :)
2015. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha nem ad normális jeleket a lány és elhívom és lepattint akkor ba.szhatom a tökösségemet mert a lányról akit szeretek kiderül hogy nem én vagyok neki az igazi és járkálhatok az utcán kamuvigyorral mikor meglátom, belül meg kb. romokba vagyok, hiába a fa.szagyerek álarc. Szóval a fiúknak is tudnak sz.arul esni dolgok. Persze ha összejön akkor mindenki happy.
2015. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. Igaz hogy vannak elszállt lányok.(tisztelet a kivételnek:D) De akik nem elszálltak azokban ugyan ez játszódik le,csak több a kérdőjel :D
2015. dec. 30. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányoknak igen is fontos a kinezet, tehat egy csunya fiú nagyon rossz esélyekkel indul. Persze nem szamit a kinezet, belso fontos..hat ez szep es jo, de megneznem h ha egy lanynak valasztani kene egy jokepu fiu, es egy csunya, de kedves fiu kozott h melyik választaná a csunyat. Na ez csak egy dolog, errol ennyit.


Atlagos fiu. Odamegy egy olyan lanyhoz, aki tegyuk fel tok veletlenul el van szállva magatol, kapasbol eselye nincs a fiunak.. Ezek utan csak az onbizalma romlik. Ket harom probalkozas utan olyan szinten...



Penz is fontos tenyezo, ez nehany lanynal sokat számít. Ebben a korban is megnyilvanul, markas cipo, draga telefon, stb. Szoval a penz is szamit, nem mindenkinek annyira, de egyertelmuen pozitiv dolog a lanyok szemeben.

2015. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak helyeselni tudom azt amit az előttem szólók mondanak.
2015. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!