Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek kell előbb vallani ugye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszen55 kérdése:

Kinek kell előbb vallani ugye jobb a ha fiú vall szerelmet?!

Figyelt kérdés
nekem ezt mondták. De a barátaim azt mondják hogy a lány kezdeményezen mert szerintem ez hülyeség jól tudom!??!

2015. dec. 15. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Akinek van vér a pucájában.
2015. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fazakas Lilla válasza:
Szerintem jobb, és romantikusabb is ha a fiú kezdeményez.Legyetek bátrak fiúk, és merjétek megtenni az első lépést! :) Ez is ne a lányokra nehezedjen.. :)
2015. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válasszokat!:D
2015. dec. 15. 19:34
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy lány vagyok:)
2015. dec. 15. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen lényegtelen hogy ki kezdeményez. Nyugodtan odamehet egy lány is beszélgetni a fiúhoz, aztán utána már könnyebb lesz a fiúnak elhívnia valahova a lányt. Csak egy beszélgetést jobb ha a lány kezdeményez :)
2015. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokat küzdöttek a nők, hogy egyenrangúnak tekintsék őket. Hát elérték, egyenrangúak.

Nem töriórát akarok tartani, csak arra célzok, hogy szerintem a lányok is megtehetik akár az első lépést, kezdeményezhetnek beszélgetést. :) És ha úgy adódik, akkor szerelmet is vallhat. :)

2015. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell senkinek, aki előbb megteszi. Ennyi.
2015. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak kell szerelmet vallani, aki akar valamit a másiktól és meg van a konkrét elhatározása. Ha ez jelent esetben nálad van meg, akkor neked kell kezdeményezned! ;)
2015. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!