Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért néznek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért néznek el minden a "jópasiknak"?

Figyelt kérdés

Annyi mindent képesek vagytok feláldozni csak, hogy "menő"/közkedvelt barátotok lehessen. Tipikusan "friendzone öribari" fiú vagyok elsőkézből hallom a történeteket a lányoktól tőlük sosem kakpok igazi választ erre a kérdésre gondoltam megkérdezem itt hátha anonim oldalon mertek őszintén válaszolni.


Egyszerűen sokszor úgyviselkednek velük mintha kb. a kutyájuk lenne, de továbbra is ragaszkodnak hozzájuk foggal körömmel.


A lányok másik része meg épp udvarol valami parasztnak aki le sem köpi őket a vak is látja, hogy hazudgál össze-vissza, szerintem maguk a lányok is tudják, de továbbra is képesek elhitetni magukkal, hogy ő bizony igazat mond.

Miért ?



2015. dec. 30. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azta ^^ végre vki értelmes :D

Am én is ezt csinálom, elnézek dolgokat egy fiúnak,mert ha vki vkit szeret, akkor elfelejt neki sok mindent :D hány éves vagy?

2015. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ismerős. van egy srác azosztban aki köcsög egy lánnyal. mindig elveszi a telóját, égő dolgokat ír a nevében másoknak, agy éppen bunkót. a srác néha ütögeti, ordibál vele, lökdösi és elveszi a kajáját. ha a csaj bele lenne zúgva akk megis érteném félig meddig h miért bocsátja meg neki, de nincs belézúgva hanem valaki másból, és nem vágom h miért.
2015. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először mèg elnèzek nèhány dolgot, de örökkè tuti nem. Bár alapból egy megbocsátó típus vagyok, ès nem tudok sokáig haragudni. De ha valaki többször is elköveti ugya azt a hibát, akkor utána már cseszheti az illető.

Nem szoktam fiú után koslatni, inkább megvarnám míg ő jönne oda hozzám, bár lehet ez is közrejátszik abban hogy mèg nem volt barátom..

Ès nem is mondanám hogy nagyon menő fiút szeretnèk, mert èn sem tartotom abba a kategóriába, ès furcsán is èreznèm magam úgy. A barátaim sem tartoznak a legmenőbbek közè, inkább átlagosnak mondanám magunkat.

16/l

2015. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval az anonim oldalon sem várhatom az igazi választ csak a mellébeszélést :D, de azért köszi a próbát :))
2015. dec. 30. 17:22
 5/11 anonim válasza:
56%
Hát mert ha jo pasid van azt jelenti hogy jo nő vagy. És ki nem akarja úgy érezni magát? Komolyan ha lenne egy nagyonszép csajod nem éreznéd jobban magad mintha ocsmány lenne? Ennyi. 17l
2015. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha megvan a jó külső, tök mindegy, hogy mekkora szеmét rоhadék a férfi, meg hogy hogyan babrált ki az előző nőivel, vagy másokkal mekkora gerinctelen sz@ralak, a nők akkor is vonzónak fogják találni, ha kiirt egy egész kontinenst. Általában kevésbé jó külsővel megáldott férfiaknál szoktak a csajok a hibákra utazni. Jó külsővel bármit megtehetsz a nőkkel, kedvedre ráncigálhatod, kihasználhatod, átverheted őket!
2015. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ocsmányságról van szó. De te jobbnak érzed magad 1 jobb pasival aki cserébe kutyába vesz mint mondjuk 1 átlagossal aki a tenyerén hordoz ? :D
2015. dec. 30. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, itt van pont az az eset, amikor azt mondom, hogy a külső és belső 50-50%-ban számít. Én tipikusan az a típus vagyok, akinek fontos egy bizonyos szintig a külső, de az mit sem ér, ha amúgy egy bunkó, egoista, önző, stb. intelligenciátlan alak az illető. Meg amúgy is, utálom, ha egy fiú semmibe veszi a lányt és azt hiszi, hogy megtehet mindent.

,,Sajnos", én még mindig annak a híve vagyok, hogy a fiúnak kell udvarolnia, nem pedig fordítva. A baj csak az, hogy manapság, a fiúk 90%-a (kinek nem inge...) azt szereti, hogy a lány fut utána, a lányok pedig azt, ha a fiú bunkó velük, elérhetetlen(?). Szóval ja, ezt a mentalitást még én sem értem, pedig lány vagyok, szóval nem csodálom, hogy te sem érted.:D 16/l

2015. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben nem tudok őszintébb lenni. Nekem nagyon bejön a fiú aki sokszor csesztet,nem tudok rá haragudni, pedig próbáltam. szerintem ő is a "jópasik" közé tartozik..

Viszont az már más tészta ha a lánynak nem jön be a fiú, akkor meg csupán szerintem be akarnak vágódni, hogy ők megbocsátóak stb stb, mert egy ilyen fiúval jó mutatkozni vagy ki tudja már sajnos tele van ilyen lánnyal a generációm. :/

2015. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos én is beleestem ebbe a hibába. Vannak akik csak menők akarnak lenni egy népszerű pasi mellett, de én egyszerűen Szeretem es barmilyen köcsög szeretni is fogom.
2016. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!