Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat? Esélyes? Ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Esélyes? Ilyet még nem éreztem

Figyelt kérdés

Van egy lány én vagyok 15 ő 14 éves... Igen ám de egy gond van hogy én Pesten lakok ő pedig Veszprém mellett.

Amint megláttam tudtam hogy nekem szükségem van rá ilyen erősen első pillantásra még soha életembe nem kötődtem senkihez egyszerüen a sirógörcs kerülget ha belegondolok hogy ilyen messze van.. Távkapcsolatot érdemes lenne megpróbálni? Tapasztalatok? Vélemény?


2015. dec. 28. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő hát ha nincs suli ak 1* ot 1* nálad bár költséges de a szerelem megér enyit, de a veséd ne add el érte az magas ár
2015. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én első szerelmemmel voltam távkapcsolatban, 12 évesen, ő akkor 11 volt és egy évet kibírtunk úgy hogy nem is láttuk egymást csak Skypeon. Szerintem mindenképp próbáld meg, hátha sikerül találkozgatnotok, meg minden. 13/F
2015. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
oszinten szerintem nem erdemes megprobalni mert csak megjobban bele szeretnel es ha nem mukodne (ami sajnalom de valoszinu nem mukodne) akkor megjobban fajna. A masik h tomegkozlekedessel 2 orara lakunk egymastol es ezert csak hetente egyszer tudunk talalkozni es ez valami szornyu, mert imadjuk egymast es nagyon nehez igy h heti egyszer latjuk csak egymast a szkájpon kivul. Amugy en 14, o 17. ugyhogy tapasztalatbol mondom h szerintem ne probaljatok meg :(
2015. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni? Naná, egy tapasztalattal több.

Tapasztalat? Van. Talán egy évvel voltam idősebb, mint most te, a távolság pedig jelképes 350 km volt. Mondjuk, hogy nem volt egy sikertörténet.

Vélemény? Elég nagy a valószínűsége, hogy nem fog hosszú évekig tartani, de mindenképpen olyan élmény, amit érdemes átélni, és valószínűleg csak most fogod tudni. 10 év múlva rá fogsz jönni, hogy a 15 km-es körzeteden belül is vannak tökéletes lányok.

De addig is hajrá :)

2015. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fms+9 csere rib +9, ha kell ráfizetek//húzást vállalok map2 temi és fekáknál, v templom eleén pm
2015. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez a video jol bemutatja mijen erzes a dolog: https://www.youtube.com/watch?v=DPZ6URY-cAQ
2016. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbáljátok meg. Mi 1 és fél hónapja vagyunk együtt. A lényeg hogy bízzatok egymásba. Mi veszekedni nem szoktunk.. csak egyszer volt olyan hogy összevesztünk.. azért mert féltékeny volt.. de szerintem ez távkapcsolatba elkerülhetetlen. 15/l (ő 17)
2016. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi 2 éve élünk távkapcsolatban, bár a szóval még nem fejezte ki, hogy járnánk, de megmondta, hogy tetszek neki. Évente 1 hetet találkozunk. Idén lehet, hogy 2 nappal többet. És ez így megfelel mindkettőnknek. Skypolni eddig 2x skypoltunk, de az 45 perc volt. :D Folyamatosan emailezünk, ennyi a kapcsolattartás, meg ha valamilyen neves napja van a másiknak, akkor csomagot, vagy levelet küldünk egymásnak. Feltétlenül vágjatok bele. A távolság Ne legyen akadály!
2017. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!