Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félhetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félhetek?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok a barátnőm pedig 17. Másfél éve vagyunk együtt. nagyon jó a kapcsolatunk nagyon szeretjük egymást és tökéletesek az együttlétek. Már nagyon tervezünk előre és ahogy latjuk nagyon közel járunk ahhoz hogy tenyleg sikerüljön. De mégis féltem mikor elmegy bulizni. Azért megbizom benne mert mindig nyugtat hogy nem lesz semmi baj meglátom meg igazabol bulizás közbe ir néha fészbukon hogy mivan minden rendben stb.. meg mikor hazaér akkor is hogy megnyugodjak :) Tehát nem koptat le bulbia se mondjuk nagyon ritkán járunk bulizni. Eddig semmilyen probléma nem volt hogy félrelépés kérdése vagy ilyenek. De mégis féltékeny vagyok hogy mivan ha...? igazabol ö nem szokott inni bulbia se 1-2 feles de ondjuk fütyülös mert az nem erős szóval nem rúg be. Holnap este megy 2 barátnőjével is bulizni és féltem hogy mivan ha valami fiu odamegy hozzá próbálkozik...Mondtam is neki de mindig mondja hogy elküldi őket ne aggódjak hisz szeret és nem rontaná el meg nagyon nagy bűntudata lenne. Szóval velem van a baj igaz? Mindig találkozunk buli előtt is szóval mondta hogy holnap is menjek át legalább estig hisz addig is velem lehet ..Rendszeres szexuális kapcsolatot is élünk ami nagyon jó mondjuk kicsit félénk de az nembaj. Miért vagyok még igyis féltékeny? Hisz semmilyen okom nem lehetne rá. De mégis félek hogy mivan ha este megtörténik véletlen vagy egyszerüen nem tudom miért gondolom ezt..
2015. dec. 28. 22:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy a kapcsolatunkról elmondjak pár dolgot még. Tökéletes minden. A szülök is jól kijönnek és mi is egymás szüleivel. Gyakran jarunk ide oda és ugye egymáshoz is persze. Sok sok emlék van és mindig mondja hogy mennyi lesz. igazából érezzük hogy tényleg tökéletesek vagyunk egymáshoz és egyáltalán nem unjuk egymást ezt minden találkozásnál elmondjuk egymásnak. Mikor együtt vagyunk nagyon bujik mindig és sokszor mondja hogy nagyon szeret szóval látom rajta hogy tényleg igaz ez!
2015. dec. 28. 22:42
 2/9 A kérdező kommentje:
De mégis félek hogy mivan ha megtörténik véletlen. Mondjuk azért tudom hogy nem csalna meg mert nem félek ettől de mégis azért valamiért igen...Ez tényleg igaz ha valaki szeret semmiképp sem csal vagy lép félre? Gondolkodna mielött cselekedne hiába buli hisz eszébe jutnék? Mondjuk mondta hogy irni fog holnap is és legyek fent este hogy ne féljek.
2015. dec. 28. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján, tényleg szeret, és szerintem csak meg kellene nyugodnod, nem lesz semmi baj. Persze hogy oda mennek hozzá, hisz minden csajhoz manapság odamennek, de így nem kéne aggódnod.Az meg persze természetes, hogy aggódsz. Ne emészd magad miatta.
2015. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Egyenes út ***** válasza:
Menj el vele bulizni.
2015. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát nicns mitől félnem? :)

Nem nem megyek vele ez az én döntésem volt hisz 2 barátnőjével ritkán találkozik és kis koruk ota ismerik egymást hagyom hogy hárman legyenek és együtt legyenek! :)

2015. dec. 28. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmiért el nem hagyna téged, ha igaz amit írtál.


Ez az aggodalom természetes, hiszen ő életed szerelme, persze, hogy félted :D


Szerintem ne félj, nem lehet semmi gond :)

2015. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" féltem hogy mivan ha valami fiu odamegy hozzá próbálkozik."

Megválaszoltad a kérdésed, nem látod???

Nem a megcsalástól félsz, hanem sza.r a tudat, hogy egyátalán oda megy hozzá valaki. Ezen pedig nem igazán lehet változtatni, hiszen akárhány srácot küld el, akárki odamehet hozzá.

2015. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 davidzuzo válasza:
En szerintem mindig jobb felni mint megijedni.de en szerintem kicsit naugodj meg es fontolj meg mindent kerdezd meg magdtol, erdemes aggodnom ? De ha engem kerdezzel nyugot lehetsz , bar ha nagyon agodsz neha hivd el valahova es beszelgesetek igy te is ra josz nincs ok az aggodalomra
2015. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi probléma nem csinalt rosszat 1 felest ivott...Kb hamar otthon volt mert fáradt volt :)
2015. dec. 31. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!