Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány ilyen, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyen, akkor arrol mi a véleményetek? (15-19éves fiú korosztályt kérdezem)

Figyelt kérdés
14 vagyok. Alacsony és erős testalkatú. Sportoló vagyok. Barna hajam és vörössesbarna a szemem. Szeretek szórakozni. Kedves vagyok és nem vagyok féltékeny tìpus. Szeretek beszélgetni. Nagyon aktìv vagyok. Kitűnő tanuló. Aki kér privàtban rólam normàlis képet az ìrjon korral. Mi a véleményetek egy ilyen lànyról?
2015. dec. 28. 21:30
 1/9 bit123bit ***** válasza:
Szerintem ez normális :) 17/F
2015. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rendes lány lehetsz :)

Kérhetek képet 14/F

2015. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Korrekt!:) 17f jöhet a kép:)
2015. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16/f küldhec; a kedvesség az jó :)
2015. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Teljesen tökéletes, nekem bejön!

Küldesz képet?

15/F

2015. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vélemény kell? Minden 5. lány ilyen, de te lehetsz más ezt majd egy beszélgetés dönti el :) ha akarod küldheted a képet is. 16f
2015. dec. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be. Én például az olyan lányokat kedvelem, mint te, ahogyan jellemezted magad. Mivel én is sok időt fordítok a sportra és a tanulásra, így a hobbimmá vált, nyilván nem állnék le olyannal, akitől ez a 2 dolog messze áll. Képet küldhetsz, nekem az első benyomásom egy ilyen lányról az lenne, hogy ez igen, neki vannak céljai, illetve nem csak ül és várja a sült galambot a szájába. Nyilván vannak negatív tulajdonságaid is, amiket nem soroltál fel, kíváncsi lennék azokra is :)

17/F

2015. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A leírtakból tökéletes, de kérnék képet is ;)

17/F

2015. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kérnék képet:)

Leírtakból nem rossz ;)

16\F

2016. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!