Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Készen állok? A majdnem két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készen állok? A majdnem két hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés
Nem tudtam eddig milyen ez a szerelem, de vele teljesnek érzem magam, nem zavar az alakom és tènyleg boldog vagyok. Ő is ezt állítja és érzem is, hogy ez igaz. Tehát a vonzalom megvan. Csak ott a bibi hogy mind2 szűzek vagyunk. A barátom nem sietteti el, de ahogy hozzám, simogat, minden mozdulata azt sugallja, hogy még se szeretne várni. Sokszor érzem azt hogy én is akarom őt de félek még egy kicsit az együttléttől. Nem tudom mit tegyek, hadjam, hogy a dolgok csak úgy megtörténjenek vagy gondolkodjak és fogjam vissza magam.
2015. dec. 27. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Hadj hogy megtörténjen. Amikor olyan a pillanat. :)

De védekezzetek :)

2015. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem 15 évesen kéne szeretkeznetek. Még fiatal vagy.Később nagyon megfogod bánni.Normális emberek 8-10 hónap után fekszenek le a párjukkal.
2015. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne halgass az utolsóra...tipik karótnyelt örökszűz. Utolsó, ne vedd bántásnak ;) :D
2015. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.18 évesen vesztettem el,azzal az illetővel akivel mai napig tart a kapcsolatom.
2015. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor az örökszüzet visszavonom :D
2015. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát még ha látnád hogy nézek ki :)
2015. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát gondoltam hogy ocsmány lehetsz. :)
2015. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul gondolod :) 10/10 vagyok.Platina szőke haj,kék szem,szép arc,jó test :) Biztos te vagy az ocsmány :)
2015. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sztem inkább még várjatok,nehogy megbánd.

Viszont ha úgy érzed,h 100% h akarod akkor tedd meg,csak a srác ne léceljen le.

2015. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valami gond biztos van veled hogy ennyire bizonyitani akarod :D
2015. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!