Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hete ismerkedtem össze. Ugyanaz az érdeklődési körünk, kajak mintha lelkitársra találtam volna :'D és izé.. tökre bejön...de sajnos elég közömbös velem. (meg am mondjuk mindenkivel akárcsak én) néha talán mutat egy kis érdeklődést irántam, de azért annyira mégsem. Rengetegszer szokott szivatni engem de én is őt :P

Pl: rámarkol a seggemre utána elkezdi: beléd szerettem....ja.. el is hitted?

szóval ja.... dióhéjban eléggé kiszámíthatatlan,és gyakran közömbös velem... szóval fogalmam sincs, hogy viszonozza-e az érzéseimet, ezért szeretnék tenni egy próbát. De fogalmam sincs, hogy mondjam el neki... ._.

Ötletek?


2015. dec. 27. 00:18
 1/5 anonim válasza:
Csak mond el neki úgy mint ahogy itt leírtad az érzéseidet ,ne köntörfalazz és legyél magabiztos ,ha pedig nem megy akkor csak tűnj annak.
2015. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha nem a csávóm és markolgatja a seggem, tőlem max egy nagy pofont kapna.

Ráadásul még után jó paraszt módon viselkedik.

De ha te ennyire nem értékeled magad akkor ezen ne is csodálkozz.

2015. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Pl: rámarkol a seggemre utána elkezdi: beléd szerettem....ja.. el is hitted? "

Istenem, ez egy tapló...hogy adhatod ennyire le a szintet? Ugyanolyan hülyegyerek vagy.

2015. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez van :'D rengetegszer szivat , de utána én is visszaadom neki. Szóval igazából egyszinten vagyunk... Nem szidni kell szerencsétlent , mert k...rvára nem ez volt a kérésem vili? csak az, hogy hogyan mondjam el neki?
2015. dec. 27. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Szerencsétlen hogy mertem szidni?:DD

Tényleg egy szerencsétlen, ha így tud udvarolni.

Ugyanolyan éretlen hülyegyerekek lehettek mindketten, tényleg összeilletek. Legalábbis ez az egész nekem nagyon gyerekes.

Nem adok ötletet, ilyenekhez nem adom a nevem.

2015. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!