Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megkaptam, de szinte azonnal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaptam, de szinte azonnal elmúlt. Mitől van ez? (bővebben)

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni egy sráccal. Már azelőtt is találkoztunk mielőtt facen kezdtünk volna beszélni. De egy esemény után mindennapos dologgá vált, hogy beszéltünk. Folyton vártam és hiányoltam ha nem beszéltünk. Találkoztunk, az írásos utalgatások tettek lettek és szinte azonnal elmúlt az a bizonyos "rózsaszín köd" érzés. Nem értem. A srác helyes, magas, fizikailag ott van, és okos is. Igazi álom, de valahogy most hogy járok vele egyszerűen irritál. Vagyis idegesít. Egyszerűen nem látok mást csak a tömény valóságot és az apró hibáit. Nincs rózsaszín köd, vonzódás se nagyon. Nem értem mitől lehet és azt se tudom mit tehetnék...tanácsok?

16/L


2015. dec. 26. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes dolog, de fogadok ha szakítanátok akkor hoányozna, ha mégse akk lehet csak pillanatnyi fellángolás..
2015. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit sokat vársz el magadtól is meg tőle is..


Nem lehetne csak jólérezni magatokat?


Ne akarj már a magad által felállított, vagy a belédprogramozott szabályoknak megfelelni állandóan!


Élj a mának!

2015. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem érdekel a hulyeseged


Szia

2015. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Együttérzek sajnos.

Ez simán csak attól van, hogy elmúlt a "rózsaszín köd", esetleg kiábrándultál. Nem tudsz ezzel mit kezdeni, ez van.

L

2015. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Őszintén elmondom,hogy velem is ugyanez volt,DE megérte a "szenvedés"..Engem is (nagyon csúnya ezt mondani,TUDOM..) de szinte irritált. Aztán egy hétvégén ketten nyugalomban filmeztünk,a karjaiban pedig elaludtam,és akkor valahogy nagyon beleszerettem. Azóta a menyasszonya vagyok.:) akkor én is 16 voltam (ő 17).:) Szerintem adj neki legalább egy,másfél hónapot.:) (Egyéni véleményem^^)
2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elhamarkodtátok az összejövetelt. Ha nem élvezed, akkor rosszul választottál. Majd a gyereked ne szívasd meg ugyan így a férjeddel. Ennyi igazából, a kérdésre válaszoltam.
2015. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es valaszoloval teljesen egyetertek. Bocsanat az ekezetek miatt.
2015. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj, ne lökd el magadtól, hiszen ugye, ahogy írtad, egy álom. :) Minden kapcsolatban vannak ilyen részek, nálam még a barátságokban is szokott lenni, egyszerűen vársz és túllendülsz rajta. (Csak hogy tudd, érdemes átgondolni a várást: volt egy időszak, amikor utáltam egy lányt az osztályból, megszólalt, én már oltogattam. Ma a legjobb barátnőm. :))
2015. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a tábort erősítem, aki azt tanácsolja, hogy szakíts.

Egy normális kapcsolatban nem kellene ilyeneket érezni...

Ha nincs VONZÓDÁS egy kapcsolatban, ami az alap, akkor az egésznek nincs értelme....ez a srác nem álom...hiába magas és helyes, ez egy kapcsolathoz kevés..

Szerintem benned csak a megszerzési vágy volt, semmi más.

2015. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! végül átbeszéltük a dolgot és jelenleg maradunk annál hogy barátok leszünk mert egyre nyomasztóbbnak éreztem a dolgot.
2015. dec. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!