Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emykee kérdése:

Mit tegyek szerelmes vagyok az unokatestvérembe?

Figyelt kérdés
már egy éves hogy együtt vagyunk,de most gondoltam be hogy ez igy nem mehet,meg idösebb is nállam, de nagyon szeretem, ott hagyam vagy maradjak vele?...15/L, ö 27/F
2015. dec. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóféle. :{)
2015. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát..szerintem ne folytassátok, mert egymás rokonai!! vagytok, azonkívűl meg túl sok a korkülönbség.
2015. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te duplán vagy hülye.

Fejlődünk.

2015. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejsd el egy életre
2015. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


ha valóban fent áll ezen románc, javaslom vessél neki véget. Egyrészt a fiatalságod miatt másrészt így névtelenül nem igazán tudnálak meggyőzni ezen kapcsolat helytelenségéről. De azért próbálkozok. Szeretném, ha az életedet nem rontanád el, főleg -gondolom, az első férfival, aki mellesleg a rokonod. Elrontás alatt a későbbi megbotránkoztatásokat értem. Fiatal vagy, előtted az élet, rengeteg férfi van még akiben megtalálhatod életed párját.


Tisztában vagyok azzal, hogy egy 27 éves férfi többre vágyik mint egy kapcsolat, igen itt a szexre gondolok. Nem kell erre válaszolnod, de több dolog miatt is remélem, hogy védekezel a nemkívánatos terhesség miatt.


Kívánom, hogy dönts helyesen.

2015. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!