Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár napja járok a sráccal, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja járok a sráccal, de nem szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány napja a fiú megcsókolt és összejöttünk.Nagyon boldog voltam,már régóta tetszett,nagyon szerelmesnek hittem magam...de az érzés elmúlt.Nagyjából fél éve ismerem,nagyon jó barátok vagyunk,mindig számíthattam rá,és most is így vagyok ezzel,de nem vagyok szerelmes...és a gond,hogy a barátnőmnek is tetszik/tetszett a srác...
2015. dec. 22. 21:42
 1/6 anonim válasza:

1. Szakíts a fiúval. Mondd el neki, hogy ne haragudjon, de nem szeretnéd szorosabbra fűzni ezt a kapcsolatot. Ess túl rajta minél előbb, magyarul holnap, vagy akár ma. De ne karácsonykor, és a karácsony már ne teljen hazugságban.


2. Önts tiszta vizet a pohárba a barátnőddel. Ha tényleg jó barátság van köztetek, akkor azt óvd meg! Mondd el neki, hogy ne haragudjon, hogy fájdalmat okoztál neki azzal, hogy összejöttél a sráccal. Mert fájhat, az tuti.

2015. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ünnepekre, családra hivatkozva mentsd ki magad. Ne találkozzatok, aztán ünnepek után szakíts vele.
2015. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 éves már elmultál?
2015. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretd ne gyötörd magad azzal h benne vagy egy kapcsolatban amit nem szeretnél. Mond meg neki h erre még nem vagy kész. Nem vagy biztos az érzéseidben és jó lenne ha egy idejig hagynátok ezt. Közbe pedig eléred hogy összejöjjenek a barátnőddel. Mindenki boldog.
2015. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A korod velejárója. Sajnos velem is rengetegszer megesett annak idején, de azóta túltettem magam az ilyesmiken :)

A baj az, hogy ez olyan mint a hullámvasút. Ha szakítasz vele biztos megint tetszeni fog, ha pedig együtt vagy vele akkor megint csak nem.

Őszintén, erre azóta se tudom mi lehet / lett volna a legjobb megoldás. Annyi biztos, hogy önmagad megismerésével kell kezdened. Próbáld kitalálni, hogy mit miért szeretnél és hogy később is kelleni fog-e. Vezess naplót és hasonlítsd össze, hogy amit tegnap, egy hete, egy hónapja gondoltál az mennyiben tér el a maitól. Ha úgy érzed már elég jól tudod, hogy mit szeretnél, akkor hozz döntést :)

Még egy jó tanács: ha netán mégis szakításra kerülne a sor, azért még se azt mondd neki, hogy valójában nem szeretted. Egy kegyes hazugság ilyenkor sokkal jobb véleményem szerint :)

2015. dec. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kosarazs ki!! Imadok kikosarazni.Vagd pofon es mond neki h paraszt...
2016. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!