Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki folyton engem néz és van barátja mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki folyton engem néz és van barátja akit meg se csókol nem is fogják meg egymás kezét. De a lány engem néz mikor rá nézek egyből lehajtja a fejét mikor nem nézek rá akkor ő nézz engem de mikor rá figyelek újra akkor elveszi a fejét. A lányal nem szoktunk sose beszélgetni csak tavaly voltunk jó barátok akkor nem volt barátja sem. Januárban hívjam el valahov? pl sétálni vagy edzeni? mert szeretni sportolni

2015. dec. 22. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
már kiírtad ezt a kérdést egyszer B A Z D M E G ott is leírták hogy tetszel neki, és igen hívd el -.-" hülye gyerek
2015. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egyenes út ***** válasza:
Agyhalott.
2015. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivd el
2015. dec. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!