Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok, de egy 25 éves srácról lenne szó, azért írtam ebbe a kategóriába. (még mielőtt beleszólna vki)

Tehát van ez a srác, akibe úgy gondolom beleszerettem, mivel állandóan ő jár a fejemben, és gyakran álmodok vele, annak ellenére, hogy már kb 1 éve nem beszéltünk. És pont ez a baj, hogy én nem merem keresni, ő meg nem keres. Emiatt próbáltam elfelejteni, de sehogy nem sikerül. Valószínűleg azért, mert úgy érzem, hogy még nincs veszve minden, mert egyébként nagyon jóban vagyunk. Tudom, ez most furán hangzik, de ha találkozunk, akkor úgy viselkedünk egymással, mintha minden nap beszélnénk. Ráadásul flörtöl is olyankor velem, és olyan utalásokat tesz, amiből nyilvánvaló, hogy nem közömbös irántam.



#párkapcsolat #17 éves #25 éves fiú
2015. dec. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
de te tini vagy, így semmi keresnivalód a felnőtt kategóriába.
2015. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha tetszik és többet szeretnél ne haboz most lépj mielött késő.

Írj rá kívánj neki boldog karit.

Tudod van egy olyan mondás inkább bánd meg azt h meg tetted mint az h nem tetted meg.Légy bátor . :)

2015. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha egy éven át nem sikerült túllépni rajta, akkor csak az a megoldás,ha felkeresed,s elmondod neki,vagy lépéseket teszel egy randi felé. Muszáj lenne írnod neki,mert csak leköti a mindennapjaid, a gondolataid, s így jó eséllyel nem is találhatsz mást,aki a helyébe lépne.

A férfiakban benne van,hogy flörtölgetnek, hisz ezzel is gyakorolnak,na meg fényezik az egójukat. 25évesen nem hinném,hogy félénk, szóval talán lépett volna feléd,ha tőled szeretne valamit. Havernak tarthat, tegyél ellene,hogy ne csak a legyél számára.

2015. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Arra is gondoltam, hogy lehet azért nem keres, mert fiatal vagyok, de nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja.

Írjak neki... okés :D de mit?

2015. dec. 22. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy hogy van, mi újság vele, miket csinál mostanában. Így pl. az is kiderülhet, van-e barátnője stb.

Ahogy előttem is írták, egy próbát megér! :)

A kor az meg csak szám, nem mond el mindent egy emberről!

2015. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!