Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan érzésetek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésetek hogy valakit annyira szerettek hogy nem tudtok nélküle élni?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan nem történt még hogy annyira féltek hogy remeg a kezetek amikor nincs veletek?
2015. dec. 22. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa, de szokott lenni..

Csak az ország másik felén lakik és foglalt :(

Ez van..


Remegés nem szokott lenni, úgysincs mellettem sose..

2015. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Mindig attól féltem hogy elfogom veszíteni a barátnőmet és úgy is lett:( megcsalt és most azzal a pasival van:( és nem tufom túl tenni magam rajta annyira imádom:(
2015. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Ne is mond, én már 3 hónapja ilyen miatt szét vagy esve. 3 hónap ami azért már nem kevés idő. :)

2015. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen van/volt. De ami a legrosszabb, hogy azért csak, mert nem értem, hogy másba mi van meg, ami bennem nincsen meg.. De ez mindig megvan..
2015. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Most is van. Barátom nélkül el se tudom képzelni az életet, pedig nincs velem, távkapcsolat. Pár napja szakítottunk, de összejöttünk újra, pont azért, mert nem bírjuk ki egymás nélkül.
2015. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jah aztán szakitott
2016. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, de remenytelen szerelem volt 8 evig osztalytarsak voltunk szerettem amiota ismertem. Sajnos sokat bantott lelkileg, tudta mit erzek mindennap lattam igy nehez volt feledni, de ballagas utan sikrult 8. utan.

Bocsi az ekezetekert. 15/L.

2016. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, van és lesz is. Attól tartottam, hogy egyszer el fogom veszíteni. Meg is történt közel 1 éve, azóta sem tudtam elengedni, folyton ő jár a fejemben... 19/f
2016. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!