Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Bocsánat ez nagyon hosszú lesz,de nagyon össze vagyok zavarodva.

Az történt velem,hogy szerelmes lettem egy osztálytársamba ő is belém össze is jöttünk.Rettentően aranyos volt imádott rengeteg programot szervezett esti séták,romantikus gyertyafényes vacsorák,filmezés,közös fürdőzés amit szintén romantikussá tett hatalmas nagy csokrok meg minden amit csak el lehet képzelni.Egyszer nagyon össze vesztünk és mondtam hogy akkor hagyjuk ezt ne folytassuk tovább és elkezdett nagyon sírni hogy neki csak én kellek azt tervezi én leszek a felesége.Kibékültünk és közösen sirtunk hogy mennyire szeretjük egymást.Ment minden tovább továbbra is rettentően imádott és persze én is őt.Lefeküdtünk mind a kettőnknek az volt az első és ezzel is minden rendben volt.Ezek után elkezdőttek a veszekedések de nagyon pici dolgokon nem is tartottak sokáig soha nem feküdtünk le úgy hogy haragszunk egymásra na jó egyszer de akkor még öngyilkos akart lenni emiatt innen éreztem hogy nagyon szeret.És végül jött a nagy összeveszés én szakítottam vele de másnap este ki is békültünk másnap reggel amikor felmentették hozzá feküdtünk az ágyon és sirtunk hogy nagyon szeretjük egymást és hogy mindennél fontosabbak vagyunk egymásnak.Amikor eljöttem minden rendben volt de délután amikor találkoztunk ő szakított velem.Nagyon fájt teljesen össze törtem egyfolytában írtam neki és írta hogy szeret és vigyázni akár rám találkoztunk is még utánna és akkor is csókolgattot.De ezek után vége mindig ezt mondta sőt egyszer azt is hozzám vágta hogy nem szeret nem is tetszem neki.Erre nagyon kiakadtam és mindenben és mindenkiben a kifogást kerestem.Összevesztunk mert a barátai hazudtak nekem hogy ő végig hazudott nekem egy lánnyal kapcsolatban ezen összevesztünk azt mondta elmebeteg vagyok semmit nem akar már tőlem és megbánta hogy összejött velem.Letiltott facebookról,de az iskolában mindig rolam beszélt meg az egyik fiú barátomrol hogy milyen ciki hogy mindig velünk van még ilyenek.Pár hete viszont feloldotta a tiltást és találkoztunk egy buliban ahol ő meg hajnal két órakor amikor utoljára láttam még józan volt,de miután én eljöttem teljesen leitta magát.Jelzem mikor szakítottunk azt mondta ő nőzni akár bulizni egyéjszakás kalandokat ennek ellenére egy lány sem ment a közelébe.Ezek után beszéltünk ami szintén veszekedéssel kezdődött de emberivé vált és mondta hogy sajnálja hogy így alakult aztán én írtam neki még egy utolsó nagyon szerelmes levelet elolvastad de erre már nem reagált azóta megint nem beszéltünk jajj de még előtte mondta hogy mikor berugott nőnél aludt volna de ott voltak a barátai ezért nem..Szóval bonyolult mert be is kavart valaki köztünk valószínűleg.Jövőre viszont együtt megyünk tesi faktra ahol két lány és két fiú lesz csak ott nem fog tudni elkerülni.Tudom hogy én is hibás vagyok de annyira erőltetettnek tűnik nekem hogy annyi új programot csinál régi barátaival lóg akiket elmondott mindennek.Nagyon szeretem már pedig két hónapja hogy szakítottunk nem tudom elképzelni nélküle az életemet.

Szérintetek van esély a békülésre vagy érez még irántam valamit?



2015. júl. 6. 21:39
 1/8 anonim válasza:
hát ez tényleg elég hosszú
2015. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Szerintem mindketten nagyon fiatalok lehettek...

Ha már semmire sem reagál úgy és nem érdekli,akkor inkább próbáld meg elengedni.

2015. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kapcsolatot folytatni kell! Sok mindent megélt! Nem szabad abbahagyni! Adj a fiúnak szünidőt!
2015. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk és ő eddig pont azt mondta hogy ő olyan mint a szülei egyszer lesz szerelmes,de akkor nagyOM :/
2015. júl. 6. 21:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg még az sem értem hogy ha én nem érdeklem akkor miért érdeklődik hogy mi van velem meg mint mondtam róla és ezt a barátaimat keresztül...
2015. júl. 6. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
en vagyok az egyetlen aki nm olvasta végig
2015. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tiszta love-story
2015. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak nem happyend a vége...kirakta hogy kapcsolatban van és csak hatan küldték nekem... Ebből négynek meggyőződése hogy nincs senkije csak idegesíteni akar
2015. júl. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!