Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? 15/F (több lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy hónapja szerelmet vallottam egy lánynak, azaz elmondtam neki az érzéseim, hogy szeretem meg ilyenek, tudjátok... Csak ugye ő azt mondta nem szeret, illetve hogy szavaival éljek: "Én nagyon szeretlek, de csak mint barátot, és osztálytásal sem akarok összejönni(igen, igen, az osztálytársam, ez van)"

Na hát ugye elég szar volt, de gondoltam sebaj, egy idejig nem beszélünk, kerüljük picit (vagy sokat) egymást, akkor aztán kiszeretek belőle... Csak hogy ő folyamatosan azóta is odajön, beszél velem, rám ír facebookon stb. Na ne értsetek félre, nagyon szívesen beszélek vele, élvezem a társaságát, de akkor is gyötör folyamatosan, hogy nem szeret viszont. Elküldeni pedig csak azért sem fogom (persze nem is tudnám, mert amúgy is hiányt érzek ha épp nem beszélhetek vele).

No ennyi volna. Valami jó kis tanácsot vagy tippet szívesen fogadnék, előre is köszönöm, ha időt pazarolsz rám :D Ja a lehetséges (illetve minden bizonnyal előforduló) helyesírási hibákért elnézéseteket kérem, főleg azoktól, akiknek nagyon zavarja az ilyen a szemét. :)



2015. dec. 20. 19:00
 1/9 sexygirl3 válasza:
Velem is ez volt (16/F) es rohadt szar volt az egesz de mikor talaltam egy masik lanyt magamnak utanna mar egyaltalan nem volt szar mert elfeletkeztem rola..szoval az a legegyszerubb ha talalsz egy baratnot magadnak:)
2015. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

sexygirl3 16f??

Kicsit meleg van, nem érzitek ?:D

2015. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
biztos vagy te abban hogy nem szeret? A viselkedesebol mit vonsz le? zavarba jon ha kettesbe vagytok? hanyadikba jartok?
2015. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sexygirl3 válasza:
Elozo vagyok es amugy 15/L csak vmiert ezt irta a telefonom h 16/F 😂😂 es ha akarsz beszelgethetunk^^
2015. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, valamiért azt írta :D Jó vicc, köszi de nekem nem kell a kukid sexyGIRL :d
2015. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jettuska :) igen teljesen biztos, hiszen ő maga mondta. És minek mondaná ha nem? Azért ez elég logikátlan húzás volna... Egyébként az miért lényeges, hogy hányadikba járunk? xD
2015. dec. 20. 19:20
 7/9 anonim válasza:
a lanyok neha teljesen az ellenkezojet mondjak annak amit valojában gondolnak:) en azt mondom ne add fel,es nezd a jeleket lehet szavakkal azt mondja hogy nem szeret, de a szeme masrol arulkodik!
2015. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
facebookon mostaaba szoktatol beszelni? (igy hogy szunet van) es ha igen,akkor hogy szokott neked irni?
2015. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden nap dumálunk (de ez csak mostanába jött be, eddig FB-n egyáltalán nem beszéltünk (na jó csak néha)). Nincsenek különösebb dolgok a beszélgetéseinkben, inkább csak ajánlgatunk a másiknak filmeket vagy sorozatokat(animéket), illetve van valami témánk mimdig, de az változó. De semmi olyat nem ír hogy "szeretlek" meg ilyenek. És igazából utalásokat sem nagyon tesz, bár meg is lepődnék, hogy visszautasít aztán mégis szeret... Na de mindegy a lényeg, hogy nem igazán utalgat rá, csak ha érdeklődök a kedvenc dolgairól akkor ajánlgat nekem hevesen azzal kapcsolatba dolgokat (gyenge példa: kedvenc zenekaráról érdeklődtem, mondtam meghallgatnék 1-2 számot, erre megörült, sőt megőrült, annyi zenét küldött tőlük).
2015. dec. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!