Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú, akibe úgy 1 éve szerelmes vagyok, de úgy nagyon. A srác már többször szórakozott velem, egyszer csak tetszettem neki, aztán szeretett, utána már nem, csak barátok vagyunk, barátnőm van, igazából nincs is barátnőm, stb, stb. És végig tudta, hogy én őt mennyire szeretem. De nem tudok neki ellenállni, mindent szeretek benne. Mit tanácsoltok, hogyan zárjam le a kapcsolatunkat? Mellesleg osztálytársak vagyunk, hetedikesek. Köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 2. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Nem fogod tudni! Ilyen velem is volt. És én maradtam a barátja mintha semmi nem történt volna. És jól döntöttem. Mivel rád barátként néz egy idő után lefog neki esni hogy rosszul döntött ás már veled akar majd lenni. csak csinálj úgy mintha nem akarnál semmi többet meg mintha túllennél rajta.
2015. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, megpróbálom!
2015. okt. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!