Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sablonos kérdés, de hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sablonos kérdés, de hol ismerkedjek, ha? L

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé leköt az utazás. Reggel 6kor indulok és általában este 5-re érek haza edzésről. Átlagos tanuló vagyok, viszont sokat olvasgatok, így mindenhez hozzá tudok szólni. (És most jön az, amivel idevonzottalak, nem lány vagyok, csak tapasztalataim alapján nem szoktak nagyon fiúk kérdésére válaszolni:D) Izmosabb testalkatom van, van rajtam felesleg is, nem akarok kis vézna páwagyerek lenni. Nem hordok 1001 mintás pólókat, általában egyszínű és fekete vagy sötétkék, szóval nem is feltűnő, rikító. Ápolt vagyok, sőt, néha még túlzásba viszem. Barátaim szerint vicces vagyok, kicsit gyerekes, viszont mindig jókedvű. Önbizalommal nincs baj, volt már barátnőm, illetve kaptam elutasítást is, de nem vert le. 1-2 hétig szomorkodtam, aztán ennyi. Viszont egy is faluban élek, ahol nincsen nagyon korombeli lány, aki tetszene. Bulikba nem járok el, mivel nem szeretem a mai zajokat, inkább rockot/alternative rockot hallgatok.

17/F



2015. dec. 20. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd később a munkahelyeden, vagy találj egy hobbit, aztán lehet ott, menjél gyakran korcsolyázni mondjuk, vagy ilyenek.
2015. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt is szoktak gyk-n ismerkedni beszelgetni :)
2015. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, csak annak az esélye, hogy környékbelit találok alig több a 0nál :D
2015. dec. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!