Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az osztályban a fiu aki tetszik, tavaly nagyon sokat piszkalt. Akkor meg ugymond aranyosan, tehat nem volt banto, sot..szerintem tetszettem neku, csak nem vettem eszre. De iden nagyon bunko lett, ahol tud csak beszol, azt mondja ronda vagyok, meg deszka, meg hulye...

Az egesz osztaly tudja hogy a legtobb konfliktus kozte es koztem van, sokszor veszekszunk. Ma az egyik osztalytarsammal beszeltem es azt mondja egyertelmu hgy mi egyszer egyutt leszunk, es majd tutu veszekedes kozben jovunk ra, h tetszik nekunk a masik.. a baratnom is ezt mondta. AKkor vajon ennyire feltunik ez az egesz osztalynak? Lenne eselyem nala par ev mulva? AMugy most meg baratnoje is van...pff


2015. dec. 17. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem? A baráti piszkálás érthető, de a sértések nem. Tehát ez nem szerelem. Vagy bosszú, amiért nem reagáltál tavaly (ez esetben hülye), vagy pedig szimplán hülye. Tehát ez nem lehet szerelem a fiú részéről! Ha meg mégis, akkor meg ne kezdj vele, mert nem intelligens szegény, tehát ez nem normális viselkedés.
2015. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fazakas Lilla válasza:

Nekem is volt egy hasonló helyzetem. Az osztálytársammal (fiú) folyton piszkáltuk egymást. Nem mondanám vitatkozásnak, inkább csak mint két kiskutya mikor összekap. De a mi esetünkben ez nem rosszabbodott. Azóta majdnem legjobb barátok vagyunk.

De a te esetedben, ha tényleg öszintén veszekedtek meg minden, akkor abbol nem lesz semmi. Nem hiszem hogy egy hirtelen csoda folytán a veszekedésekből hirtelen szerelem lesz. Valószínüleg a srácna valami személységzavara van, vagy kissebségi komplesszussal küzd.

Esetleg megpróbálhatod megbeszélni vele. Hogy eddig mért volt rendes és most hirtelen mért váltott át hülyébe. És ha ésszerű választ kapsz akkor még van esély rá hogy a gyerek normális.. :)

2015. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!