Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? 18/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 18/f

Figyelt kérdés

Fél éve egy csaj udvarolt nekem (17), bevallotta, hogy szerelmes belém stb... én nagyon finoman közöltem vele, hogy bocsi, de ez nem fog menni. Akkor még nem nagyon ismertem, épphogy beszéltem vele párszót. Utólag hallottam pár embertől, hogy kicsit megviselte a visszautasításom, de hát van ez így. (Akkor egy másik csajjal volt kialakulóban egy dolog, de aztán még se)


A leányzónak van egy nővére (18), akit már régóta ismerek. Néha szoktam is velük találkozni (vele meg a húgával), mert elhívnak erre-arra.


Most, hogy jobban megismertem a fiatalabbik lányt is, már eskü bánom, hogy régen visszautasítottam. Kedves, aranyos és bejön.

Facebookon mindkettő lánnyal sokat beszélek, és tuti, hogy mindkettőnek tetszek!

Ez elég nagy baj... Nővére már eléggé utal arra, hogy többet szeretne tőlem mint barátság, nem is tudja, hogy nekem a húga tetszik :D A fiatalabbik meg nem mer lépni, mert tudja, hogy fél éve nem akartam tőle semmit és nem hiszem, hogy csalódni akar megint.


Én meg azért nem tudok semmit se lépni, mert ha a fiatalabbik lánnyal összejönnék, akkor a nővérét piszkosul megbántanám az tuti. Fordított helyzetben is igaz, de az idősebbik csajtól amúgy se akarok nagyon semmit se.


Szerintetek is az lenne a legtisztább, ha elfelejteném ezt az egészet és így senki érzéseit nem vágnám gajra?

A 17 éves csaj nagyon tetszik, de ezt már jól elkúrtam...


2015. dec. 17. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Válaszd a fiatalabbat. Végül is az tetszik nem?
2015. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Így van.

De a nővére ezt nem hiszem, hogy díjazná... nyomul rám, de úgyis az lesz a vége, hogy elmondom neki: ez nem fog menni. Így is csalódni fog, de ha még utána a húgával össze is jövök, akkor aztán nem tudom mi lesz.


Vagy az lesz, hogy összejövök a húgával vagy pedig semmi. Szilveszterezni is hívtak, de még előtte úgyis találkozok velük és akkor pontot kell tegyek az ügy végére.

2015. dec. 17. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nr mondj semmit a nővérének.
2015. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!