Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csokoloztunk. Tobbszor talakoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokoloztunk. Tobbszor talakoztunk sulin kivul. De suliban miert nem jon oda hozzam?

Figyelt kérdés
a suliban a reggeli szunetben mindig latjuk egymast.. en a baratnoimmel vagyok o a barataival.. ott vagyunk egymastol 10 m.re de megsem jon oda..eloszor azt hittem cikinek hisz de az mint kiderult nem... de akkor csak szereny? vagy miert nem jon oda ? 15/l

#csók #szerelem; tiniszerelem
2015. dec. 17. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Miert nem kerdezed meg tole, aki tudja a valaszt? :)
2015. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
azért gondolhatod hogy hogy néznék őt a barátai, és a te barátbőid... ehhez kell bátorság
2015. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
nyilvánosság elött talán nem válalbe-szégyel! Arra jóvagy hogy suli után el üssétek az időt!
2015. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennek számos oka lehet. Egészen egyszerűen úgy gondolja,hogy ez nem suliba való. (Annak idején nekünk is szóltak a tanárok,hogy ezt ne itt.)


Az,hogy szégyell téged,szerintem rossz kifejezés. Inkább úgy fogalmaznék,hogy szeretné elkerülni azokat a figyelő tekinteteket,amik zavarba hozzák. Megmondom őszintén,én sem szeretem ha 2 osztály figyel minket. Nem azért vagyunk együtt,hogy mindenkinek mutogassuk magunkat.


Viszont én sem tudok mást mondani,kérdezz rá nála,hiszen a pontos választ csak ő tudhatja. Ha találkozgattok,csókolóztok,akkor csak van olyan jó viszonyotok,hogy erre szorongás nélkül rákérdezz.


18F

2015. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretné hogy a te barátnőid és az ő barátai nézzenek szerintem.Meg ha délutánonként taliztok nincs semmi gond.😊


Az hogy szégyel és suli után jó elütni veled az időt egy nagy baromság.

Fordított helyzetben a kedves kommentelőnek is milyen jól esett volna hogy ezt írják neki.

2016. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. az miért van, hogy ugyan azt írtam mint a 3., de engem lepontoztatok, a 3.at meg fel? akkor már ezt is dugjátok fel : .l.
2016. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért mert az iskolában nem akarja hogy tudják osztály társai mert nekem is az osztály társaim csúfoltak mert féltékenyek szóval ezért nem megy oda hozzád
2016. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!