Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik, de miutan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de miutan csokoloztunk mar kevesbe. Ez amiatt van mert nem tetszett a csok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a fiu, es ma at is jott hozzank es csokoloztunk szinte az egesz napot egyutt toltottuk beszelgettunk, hulyesledtunk es csokoloztunk stb. De mostanra ugy erzem h mar (sokkal) kevesbe tetszik, ez azert van, mert csokoloztunk es nem tatalaltam jonak a csokot?

#mar nem annyira
2015. szept. 26. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
a csókot azét nem találtad jónak mert nem vagy belé szerelmes ettől függetlenül lehet h nagyon bejön de nem vagy belé szerelmes
2015. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet elmúlt belőled a megszerzési vágy.
2015. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hat en nagyon sokaig szerelmes voltam bele! Es szerintem meg mindig igy van. Es mi a tegnapot leszamitva mar majus kornyeken is csokoloztunk, es szerintem akk jobban csokolt. De azpta csokoloztam ket fiuval is, lehet h ok vettekvel a kedvem Bénitőlm (Béni az, akivel tegnap csokoloztam.)
2015. szept. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!