Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség? Kinga vagyok 16 éves.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Kinga vagyok 16 éves.

Figyelt kérdés

Július 31 szakított velem a Barátom akivel 10 hónapja együtt voltunk. Nagyon szarul voltam és egyik barátnőm szervezet egy klassz kis napot ahol meg ismertem egy nagyon aranyos, nagyon édes, figyelmes, vicces fiút (aki 19 éves).Egész Augusztusban, Szeptemberben, Októberben dumáltunk nagyon kedves volt nagyon jó barátok lettünk, aztán valami történt mert soha nem írt rám én sem írtam mert féltem hogy nem ír vissza inkább hagytam, majd egyszer csak November 27én rám írt azóta beszélgettünk órákat telefonon, skypen is van olyan hogy 6-7 órákat is beszélünk meg állás nélkül.Folyamatosan puszit küld nekem azt írja hogy szeretlek. Négyszer találkoztunk már abból háromszor smároltunk és a kávézóban kézen fogva ülünk annyira fura még egymás mondatait is be tudjuk fejezni. Nagyon bele zúgtam de félek hogy ő nem szeret csak egy újabb lány vagyok neki. Amikor meg rá kérdeztem hogy most ez mi barátság extrákkal vagy több mint barátság akkor meg azt mondta nem tudom. Esküszöm mióta vagyok már az exem sem hiányzik már. Annyira aranyos és kedves hogy bele bolondultam. Nem tudom mi van most annyira szeretnék tőle többet mint barátság de félek hogy ő nem, szerintetek tetszik neki??? , szerintetek mit csináljak hogy tudassam vele hogy ő kell nekem?.Nem tudok mit csinálni nagyon félek hogy ő nem akar semmit csak egy kis kalandot..Mit csináljak?

Előre is KÖSZÖNÖM mindenkinek a válaszát, további szép napot nektek.


2015. dec. 16. 21:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azóta már össze jöttünk és együtt vagyunk <3
2016. jún. 10. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!