Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kellene féltékenynek lennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mangócska kérdése:

Kellene féltékenynek lennem vagy nem? Van okom féltékenykedni vagy nem?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok a barátnőm 15 és egy suliba járunk egy faluba lakunk elég sokat vagyunk így együtt... Ez a suli ahová járunk eléggé fiús suli mivel informatikai műszaki iskola így hát 1000 fiú mellett jár az iskolába kb. 20-25 lány.

A barátnőm eléggé jól is néz ki aranyos és közvetlen mindenkivel könnyen ismerkedik mindenkivel a fiú barátaival kb 4 db ilyen fiú van megöleli amikor találkoznak.

Eddig nem csinált végül is semmi olyat amiért féltékenynek kéne lennem.. egybe is vagyunk eléggé nőve nagyon szeretjük egymást már lassan 9 hónapja.

De mostanában a barátnőm olyanokat csinál hogy ül egy fiú oszt. társa mellett a szemem láttára ráhajtja a másik fiú vállára a fejét meg adok neki a csokimból ő meg a másik fiú szájába teszi a csokit a kezével..

amíg én dolgozok addig ő az oszt. társaival találkozik meg évfolyam társával aki szintén fiú.

és eddig nem csinált ilyeneket.

szoktunk beszélgetni de mindig azt mondja:

Szeretlek nem csalnálak meg soha csak te kellesz.. stb.. bla bla

meg hogy tudod hogy fiús iskolába járok meg hogy fiúkkal jobban el vagyok meg hogy ő csak egy barát.


2015. dec. 16. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iskolán kívül szokott még más helyen más emberekkel lenni?
2015. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
iskolán kívül találkozik a (barátaival) más fiúkkal amíg én melózom.
2015. dec. 16. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Lány baráti vannak?
2015. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pl. féltékeny típus vagyok, én ezt em tudnám elviselni, elhagynám a lányt. Szerintem nem helyes dolog, mi az hogy egy másik fiú vállára hajtja a fejét? Miért nem csak a tiédre? Én nekem egyszerűen nem férne bele a lelkiismeretembe hogy más lányokkal flörtölgessek, amikor van barátnőm. Vagyis legalább nekem ez annak tűnik. Van egy ismerősöm akinek van barátnője, de közben simán puszilgat más lányokat és mondja nekik hogy jaj de cuki vagy, ölelgeti őket stb. Én ezt nem is értem. Ja és akkor megjegyzi nekem még sunyiba, hogy de megraknám ezt a csajt. Csak az én agyam nem tudja ezt felfogni? Mi van itt a világban? Egyre több ilyet látok.
2015. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes....

Úgy gondolom, beszéld meg vele alaposabban, mit is gondolsz.. Mert ha ez bánt, akkor tudnia kell! Ha elhallgatod előle, és nyomaszt ez hosszú ideig, egyszer csak kitörsz (sok esély van rá, ha így folytatja), akkor nem hinném, hogy sok jó lenne.

Én megbeszélném ezt vele a te helyedben, és megkérném, h ne rakosgassa más fiúk szájába a csokit... Még a barátaimmal sem csinálok ilyet, pedig aztán én...na ,hagyjuk is. :D

2015. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!