Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy srác (osztálytársam), aki régóta tetszik és ő ezt tudja is. Elég régóta csak barátok vagyunk, de most hirtelen elkezdett szivecskéket irogatni, meghogy: Szere. Most akkor mi van???? Nem értem a srácot, pedig tök régóta ismerem. Légyszi help :/

14/L



2015. dec. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi se tudhatjuk ezek alapján, kérdezd meg tőle. Biztos van valami oka annak, hogy megváltozott. Esetleg többet akar.
2015. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak barátilag mondja, hogy szeret,meg szívecskéket bárki írhat a másiknak...De ha tudni akarod mi a helyzet, akkor kérdezd meg tőle. ;)
2015. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ülj le vele beszélgetni személyesen ha akar vmit akkor úgyis elmondja
2015. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 15. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Mint ahogy te is mi?
2015. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hívd félre mondd meg neki, hogy "tudom hogy te már rég tudod, hogy tetszel nekem, és most mire véljem ezt a dolgot, én is bejövök neked?" Ha ezt így szóról szóra megkérded tőle minden kétséged elszáll olyan választ fogsz kapni. Vagy egyértelmű igent vagy egyértelmű nemet. De legalább tudni fogod. Egy karakán, hatátozott nő legyen határozott és akarja tudni egészen pontosan hogy "mi van" ? Hajrá. Majd írd meg mit mondott erre!
2016. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!