Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenmester007 kérdése:

Mit tegyek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Van egy lány, osztálytársam. 16éves fiú vagyok, és szűz, ezt nem is gondoltam eddig problémának. De van egy lány akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk és összejöttünk. Ő velem egy koru, de mielőtt összejöttünk volna már sok emberrel lefeküdt! Félek mert neki már van viszonyítási alapja (rengeteg) és mi van akkor ha én nem teljesítek jól. Adjatok tippet hogy hogyan csináljam ......
2015. dec. 14. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Toljad neki popsiba, hátha ott még tapasztalatlan!:)
2015. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor meg fogja érteni hogy neked ő az első :)
2015. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 évesen már sokan dugták, akkor a normálisat, mint lehetőséget nyugodtan kizárhatjuk. :)
2015. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 éves és sokan megdugták......

hmmm...

mennyiért vállalja?? Többet nem is ér a csaj.

2015. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!