Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért a rossz fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a rossz fiúk?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ...és eddig csak olyan fiúk probalkoztak nálam akik cigizne isznak es verekednek......pedig én csöndes vagyok és jó tanuló .....miert nem tetszem egy olyan fiunak aki hasonló mint én .....miert ?

2015. dec. 14. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel olyan fiúknak is csak ők is csöndesek:) Így nem is kezdeményeznek:)
2015. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen srácokban több a gátlás, talán félénkebbek is. Ne aggódj, majd eljön az időd, csak legyél türelmes. :)
2015. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azon kívül, hogy cigizem meg, hogy átlagos tanuló vagyok én nem iszom, csendes vagyok és nagyom tudok szeretni valakit. Nekem pedig az a bajom, hogy olyan lányok próbálkoznak nálam mint nálad a fiúk. :D
2015. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mernek. A 16 éves Fiúk között csak az ilyen rosszfiúk érnek célba, a többi még fél próbálkozni. Főleg a szép lányoknál.
2015. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal.

ha olyan helyen élsz és van bátorságod nézelődj egyetemisták körül, ők azért ritkábban "tahók" és tapasztaltabbak, bátrabbak is

2015. dec. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!