Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok a rossz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojo néni kérdése:

Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiu az osztályomból akivel elég jóba vagyunk. Sokat hülyéskedünk együtt, de jól el is tudunk beszélgetni, szóval elég jóba vagyunk. Úgy kb. négy hete smsben beszélgettünk és mondott egy bántó dolgot egy számomra fontos emberről. Berágtam egy kicsit rá, és azóta nem is beszélünk. Eléggé megviselt de már túl vagyok rajta(remélem). A másik osztályban is van egy srác(ő nem tetszik de vele is jóba vagyunk) elkezdtünk hülyéskedni és fotózkodni szünetben, úgy láttam, hogy a fiú (akivel négy hete nem beszéltünk) ideges lett. Abbahagyta a többiekkel beszélgetést és a szeme sarkából minket nézett. Aztán egyszer csak felált és idegesen bement az osztályba. Mit is kéne most tennem? Haggyam a srácot a másik osztályból vagy ne? Rossz lennék hogy ezt teszem?
2015. dec. 12. 14:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy azért mentem át a másik osztályban a sráchoz, mert a fiú az én osztályomból kerülni kezdett
2015. dec. 12. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele beszelni es mond el neki az igazat ha tenyleg igy viselkedett

szoritok hajra!!

2015. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja azt kifelejtettem hogy mielott elmondod neki a tutit beszeld meg vele az uzenetes dolgot h nagyon megbantott vele es csak azt akartad h neki is olyan rssz legyen mint akkor neked. Ezen majd el fog gondolkozni.
2015. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És a fiút a másik osztályból? Hanyagoljam vagy lógjak vele
2015. dec. 13. 16:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha a másik sráccal vagyok a fiú az én osztályomból úgy néz rám mintha megöltem volna az anyját
2015. dec. 13. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
De most csak szeretnéd visszakapni mint havert vagy több tehát járni akarsz vele??
2015. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!