Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg tetszem neki? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszem neki? És nekem bejöhet csak a csók miatt?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom már többször is mondta hogy tetszem neki. Évek óta barátok vagyunk, mindig ölelget és sokszor féltékenykedik ha mással vagyok. De tegnap ivott egy kicsit.. És megcsókolt de ő erre nem igazán emlékszik. Nem tudom hogy elmondjam-e neki, és azt se tudom hogy én hogy érzek iránta. Helyes meg jófej, és szeretem is csak nem tudom hogy.. Jól csókol és lehet csak azért bizonytalanodtam el, de nem tudom...
2015. dec. 12. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy emlékszik,csak úgy tűnik,mintha nem emlékezne;)
2015. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És igen bejöhet, csak derítsd ki hogy csak testileg vagy bele is szerettél e:)mert attól még hog a legjobbhaverod és testileg tuti vonzódsz hozzá,attól még nem bizti hogy szereted,mindenesetre ezt tisztázd magadban;)
2015. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!