Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek az igaziba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igaziba?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik az igazi?Ha igen akkor ti,hogy képzelitek el?Írjátok meg!

2015. dec. 11. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igazi szerelem??? Vagy mi? Olyan hogy a nagy ő?

Számomra nincs nagy ő. Egyedül magányosan fogok meghalni

2015. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
nem, ilyen nincs. A szociodemográfiai tulajdonságaid, személyiségjegyeid, társadalmi hálózatban elfoglalt helyed, intelligenciád valamennyire determinálja azokat az embereket, akikkel érintkezni fogsz, és akik közül valószínűleg az egyik a párod lesz. Tehát több száz vagy ezer "igazi" van akivel elég jól összepasszoltok. Ha egy lenne, akkor már kihalt volna az emberiség. A romantikának ebben semmi szerepe nincs.
2015. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem igazán hiszek. Vagyis nem tudom... szerintem ha nem teszel érte, akkor nem igazán fog összejönni. Ha csak otthon vagy, suliba járkálsz, esetleg még néha edzésre mész, akkor körülbelül 1% az esélye, hogy megismersz egy olyan embert akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz és kialakulhat párkapcsolat. Szerintem, akármennyire is kiábrándító, azért hogy megtaláld a szerelmed, tenni kell. Ha tetszik egy lány, akkor fel kell venni facebookon, vagy elhívni valahova, úgymond "nyomulni", csak finoman hogy ne idegesítse. Csak számomra ez olyan fura, hogy valakivel csak azért kezdesz el barátkozni, mert egy lehetséges párt látsz benne. De manapság máshogy nem igazán megy.
2015. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. dec. 11. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Abban hiszek, hogy van olyan, akivel nagyon jól érzem magam és boldog vagyok. Mert ilyen van is.

De ahogy gyerekként elképzeltem az igazit, hogy egy álompár, akivel annyira összeillünk, hogy semmi gondunk, hát olyat közel a 40-hez nem találtam sose.

Egy kapcsolat nem olyan, mint a mesékben, igenis nagyon sokat kell érte tenni, hogy jól működjön.

2015. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon bízom benne, hogy egyszer majd megtalálom a lelki társam egy ellenkező nemű személyében. Azt nem tudom, hogy képzelem el, nem is a külseje számít igazán, hanem hogy belül "tiszta" legyen és teljes szívéből szeressen. Én hiszek benne, hogy létezik, az más kérdés, én vajon megtalálom-e.
2015. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, de az enyémet sztem elütötte egy busz vagy vmi
2015. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az igazi....nos, ezt úgy mondanám, hogy hiszek a szerelemben. Mert amikor megtalálod azt, akivel igazi lesz a szerelem, az érzések, akkor ráleltél az 'igazira'.

A hit fontos. Amit gondolsz őszintén, azt vonzod.

2015. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7.. XDD
2015. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy hiszek-e? A válaszom igen, és az hogy létezik az egyetlen reményem az életben. REmény arra hogy legyen lelkitársam mert ha nem létezik magányosan és egyedül fogok meghalni akármit is érjek el az életben.
2015. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!