Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan menjek oda hozza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozza?

Figyelt kérdés
Egy fiuval taborban talalkoztam (elotte is ismertem a sulimbol) es az iskolaban azt hittem megint joba leszunk (latszott rajta,hogy o is ezt gondolta) csak o egyel alattam jar es minden szunetben a sajat osztalyaval van az udvar masik vegeben en pedig a sajat osztalyommal... Es nem akarok egyedul odamenni hozza (parszor ha volt ra alkalom esetleg sulirendezveny vagy akarmi mindig odajott hozzam mellem ult elmentunk kettesben beszelgetni meg minden meg neha odanez ahol mi vagyunk es a szemkontaktus is megvan) csak nem szeretnek nyomulosnak tunni hisz o se nagyon jon oda gondolom,mert megis uj kozeg lenne neki az en osztalyom es hat nekem is az ove es szeretnem ha tobbet beszelgetnenk (nincsen se facebookja se skypeja, mert utalja az ilyen dolgokat :D ) Bocsanat az ekezetekert es hogy picit hosszu lett :(
2015. dec. 11. 19:42
 1/1 anonim válasza:
Szerintem,ha ennyire megvan már az összhang, akkor le lehet tojni a többieket nagy ívben, ha bejöttök egymásnak, akkor semmi nem állhat az utatokba.
2015. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!