Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok-e már szerelmesek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok-e már szerelmesek a tanárotokba? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ha igen, mi lett belőle, van e történet? Irjátok le vagy küldjétek el üziben 😊
2015. dec. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Bevallod, kiröhög, megy minden tovább.

2. Bevallod, kufirc -> tanár kirúgva, te elsüllyedve szégyenedben.

3. Bevallod, rámászol, de a kis hp miatt a tanár szív, ugyanúgy kirúgják.

4. És ami a legvalószínűbb: semmi se történik, és a témát is fölösleges volt megnyitni.

2015. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, de volt egy német tanárnő, aki korban közel volt hozzám ... adtam volna neki nyelvleckéket :D
2015. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Történetekre lennék kiváncsi..
2015. dec. 10. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nekem valahogy mindig az angoltanárok jöttek be:DDD

14 évesen, nyolcadik osztály utáni nyáron elmentem egy intenzív angoltanfolyamra, ahol bár nem voltam szerelmes a tanárba és csak egy hónapig láttam, de amit belépett az ajtón, azt gondoltam “azta, de helyes”, szóval csak bejött. Ő 26-27 éves volt.

Aztán 15 évesen, kilencedik osztályban volt 2 angoltanár és az egyikőjük, aki nem sokat volt velünk, csak néha, nagyon bejött, külsőre is és a személyisége is, ő 30 éves volt.

A másikba, az “igazi” angoltanárunkba pedig tényleg szerelmes voltam. Sok óránk volt, egész nap az angolt vártam, mindig össze akartam vele futni a folyosón, folyton rá gondoltam, a fellegekben jártam, amikor találkoztunk az utcán iskolába menet, az ő képeit nézegettem, imádtam róla beszélni (csak nem akartam sokat, nehogy a szüleimnek feltűnjön), a másik fiúból, akibe előtte szerelmes voltam (ő egy osztálytársam

volt), azonnal kiszerettem. Amikor megtudtam, hogy el kell mennem az iskolából, csak rá tudtam gondolni, hogy milyen rossz lesz nekem, hogy ő nem fog tanítani többet, lehet, hogy soha nem is fogom látni, elfelejt engem. Napokig sírtam emiatt, de csak éjszaka, hogy anyám ne vegye észre. Na, belé tènyleg szerelmes voltam és nem azért, mert olyan jól nézett volna ki, mert teljesen átlagos külseje volt, hanem a lelkébe szerettem bele, a személyiségébe. Volt egy csaj, aki sokat beszélgetett vele órán kívül is, cukkolta a tanárt, poénkodott vele, hű de féltékeny voltam én rá! :D

Egyik esetben sem merült fel bennem a gondolat, hogy közeledjek feléjük, mert semmi esélyem nem lett volna. Az utóbbi tanárnak családja volt, gyerekek, feleség és ő meg egy érett felnőtt ember, apuka, biztos nem csalná meg a feleségét és nekem eszembe sem jutna családos emberrel kezdeni. Arról meg nem is beszélve, hogy a tanárom, az apám lehetett volna.

A másiknak barátnője volt.

2018. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!