Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan írnátok le a szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan írnátok le a szerelem érzését? *Könnyű* volt másodjára is szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Ti mit éreztetek amikor szerelmesek voltatok/vagytok? Amikor az első szerelmeteket elvesztettétek nehéz volt túl tenni magatokat rajta? Milyen volt másodjára szerelmesnek lenni? Ugyan olyan mint az első csak nagyobb tapasztaltsággal? Soha nem voltam még szerelmes és csak kíváncsiság :D 16L

2015. dec. 9. 16:11
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Amikor az összes logikádat lehúzod a wc-n. Folyton vele lennél,vársz rá,kell neked. Fontos számodra és nem vagy vele szemben önző.


Nekem 3 lány volt,akinél azt mondtam,hogy valami,de egyik se volt az igazi és tényleg 3 fajta "szerelem" volt.

Egy plátói 4 évig (ami nagyon fura volt,mintha már láttam volna valahol és tényleg...bizarr volt).

Egy ex,akinél minden klappolt és emiatt "akartam" és úgy lett belőle valami,de nem a lilaködös,filmes,inkább szeretet és kedvelés.

Meg egy fellángolás,ahol meg pont az előző hiányzott,hogy kedveljem.

Reméljük majd alakul :)

2015. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Amikor a konditerembe majd összeszakadsz egy nagyobb súly alatt és hirtelen rád ír meg látod, hogy ő, és emelgeted a súlyt mint a pillecukrot. Ő az utolsó gondolatod lefekvéskor és vele ébredsz.
2015. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mikor szerelmes vagyok az nekem olyan érzés h ha meglátom akkor hányingerem van meg fáj a hasam az izgulástól, érzem h hiányzik, nézegetem a telefont h mikor hív fel, szomorú vagyok ha nincs mellettem és egyszerűen az egész világot gyönyörűnek látom, olyankor nem izgat semmi addig ameddig vele vagyok együtt.


Az első szerelmemnél is ez volt de miután rájöttem hogy mellettem még 4 csajjal volt együtt akkor hirtelen utálatot éreztem iránta..igazából nem volt nagyon rossz érzés (nekem)


A második szerelem is ugyan olyan volt csak akkor már tapasztaltabb voltam így jobb volt


Amikor már 4-5x voltam szerelmes akkor már nem volt semmi bizalmam a fiúk terén és féltékeny típus lettem.


Szerintem örülj hogy nem voltál még az.

2015. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem válaszolok, mert én kerülöm a szerelmet.

Az elhangzottak jó válaszok.


23/F

2015. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!