Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj, hogy ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy ha egy 15 éves lány jár egy 13 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szeretnék kérni.

Szóval, mindketten pörgősek, együtt edzenek, szinte az egyikben lehet látni a másikat amikor ránézel.

A Fiú Alacsonyabb a lánynál és fiatalabb is, viszont érett a srác. Mit gondoltok erről?



2015. dec. 8. 21:07
1 2
 1/14 NeymarjrLau ***** válasza:
Nekem kicsit furcsán hangzik, de nem baj, ha tényleg szeretik egymást és jóba vannak.
2015. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem baj, viszont annál nevetségesebb.
2015. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
A 15 éves lány sem érett, nemhogy a 13 éves fiú. Igen, ez így nevetséges. :)
2015. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Érett a srác haha, de fogod szégyellni ezt a kijelentésed 4 év múlva mikor ránézel a mostani fényképére :D Fajankó trógerek vagytok.
2015. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem. Miért lenne ez egyáltalán egy kicsit is furcsa vagy probléma? Ha én beleszeretnék valakibe nem számítana, hogy fiatalabb vagy alacsonyabb nálam. Csak a személyiség számít, és hogy jól érezzétek magatokat. Az ilyen berögzült hülyeségeket, hogy :"Mindig a fiúnak kell idősebbnek és magasabbnak lennie", tessék elfelejteni!!! Ha mindenki ilyen korlátokat szab magának, akkor soha nem lesz boldog élete.
2015. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te meg egy bunkó paraszt :)
2015. dec. 8. 21:18
 7/14 A kérdező kommentje:

*Equestrian Legacy*§

Nagyon köszönöm :) És a kedves és kulturált választ is :)

2015. dec. 8. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :)
2015. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg csak Equestrian L.-nek van igaza. Nem olyan mindegy, hogy mennyi idősek, ha szeretik egymást. És lehet, hogy néhány swagger 13 éves csicskagyerek éretlen, de vannak köztük olyanok, akik még a 16-os korosztályt is felülmúlják.
2015. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem gaz es nem nevetseges... Es pont az a baj h mindenki annak hiszi... Es is a nallam 1-2 evvel idosebb lanyok jonnek be es azok vannak az erettsegi szintemen... Szoval nincs vele semmi baj... Szerelem/szeretet a lenyeg ;)
2015. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!