Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel már 2 hónapja beszélünk napi szinten. Az utóbbi idöben napi háromszor is rám ír,és nagyon kedves meg minden. Megkérdezte,hogy mi a véleményem róla,meg még tett ilyen aprócska utalásokat,amiböl az szürödik le,hogy talán én is tetszek neki. Hát én kész vagyok töle,ha rajtam múlna,mi már együtt lennénk,de mivel én vagyok a lány,ezért hagyom,hogy ö tegye meg a lépéseket. Na de az a baj,hogy ö szoba se hozta,hogy jo lenne,ha randiznánk,söt egy iskolában járunk,de sose mondta,hogy ott is találkozhatnánk. Kezd idegesíteni,hogy csak facebookon és SMS-ben beszélünk. De nem akarok gáz lenni és szerelmet vallani neki. Emberek! én kikészülök,hogy ilyen lassan mennek a dolgok. Valaki mondja már el hogy mi a véleménye erröl az egészröl és mit kellene tennem! Lehet,hogy csak barátkozni akar? Akkor én lelövöm magam! Hogy tudnám kideríteni,hogy mit akar tölem?

16L, 18F



2015. dec. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha elmondanád neki, hogy kedveled, tetszik, bejön vagy valami? Ha nem cselekedsz lehet talál mást :P
2015. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 redghost ***** válasza:
Adj egy kis biztatást neki,bátorítsd,szerintem csak akkra vár hogy zöld legyen a lámpa,amint észreveszi hogy jó nálad azonnal felteszi a kérdést.
2015. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt ne hívd szerelemnek....


Azon nem gondolkodtál el, hogy nem akar tőled semmit?

2015. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem adsz neki jeleket, nem is fog kezdeményezni. Például ráírhatnál te is, mondhatnál neki te is bókokat, írhatnál neki sziveket. Ha te nem adsz bele semmit, ne számíts sokra, ne várd a sültgalambot...
2015. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
Fél és várja,hogy valamit lépjél. Hagyhatod,hogy ő tegye meg ezeket,de addig se lesztek együtt...
2015. dec. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy te nem biztattad eléggé? Tegyél neki több megjegyzést vagy akár utalást,hogy de jó lenne ha találkoznátok.
2015. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!