Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok! Ez így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Ez így nem lenne ciki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már 9. első hete óta szemezünk. Most vagyunk 11-esek. Egyikünk se lépett, csak lestük egymást :D

Bejelöltem múlt héten, azonnal visszaigazolt, rá írni nem mertem. (amúgy egy szót se váltottunk még)

A kérdés az, hogy mennyire lenne ciki, ha karácsonykor kellemes ünnepeket kívánnék neki facebookon úgy, hogy gyakorlatilag nem is ismer.

Fiúk véleménye érdekel elsősorban, persze lányok is írhatnak, nagyon tanácstalan vagyok, mert szeretnék már lépni, ha ő csak bámulni tud...

17/l 17/f



2015. dec. 7. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Mindenhogyan gáz. Ne haragudj, de ha egy fiú 2éven keresztül annyira nyominger, hogy nem mer megszólítani egy lányt aki ráadásul BÍZTATJA IS, HOGY JÖHET akkor arról nincs mit beszélni. 2 év és semmit nem tett, mert ennyire beszari, hogy nem mert lépni. Ezek után mégis hogyan tudnád komolyan venni? Mentek az utcán belétek köt 1 c.gány sikítva elszalad a kisfiúd téged meg otthagy (Persze ahhoz is majd neked kell kezdeményezned és még további 6 évenek el kell telnie hogy egyáltalán ki merjen majd veled menni az utcára, hiszen mint tudjuk az úriember rendkívül bátor legény).. Vicc.. Ilyen pasit értelmes nő kikerül. Nyugodtan le lehet pontozni, attól még nem lesz kevesebb valóságtartalma annak amit leírtam
2015. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, hasznos a válaszod, akkor is, ha nem ezt akartam hallani :) Igazad van valahol, de számtalanszor eldöntöttem, hogy nem foglalkozok többet vele, de nem sokáig bírom.. :/ azért köszönöm a választ, megy a zöld pacsi részemről :)
2015. dec. 7. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá, nem ciki. Talán ezek után majd elkezdtek beszélgetni. Valószínűleg azért nem mer megszólítani, mert önbizalom hiányos, és attól fél hogy a szemébe röhögsz, nem tartja magát elég jónak hozzád. Nekem is volt ilyesmi, csak épp az általános iskolában.:D Ha írsz neki, biztosan nem fog letiltani. Egyébként szerintem ha a fiú nem mer kezdeményezni, akkor a lánynak sem szégyen, nyugodtan menj oda te hozzá. Nincs megírva a nagykönyvben, hogy minden esetben a fiúnak kell.:)
2015. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp írj neki,vagy ha lesz alkalmad szólítsd le. Nehogy elszalaszd a lehetőséget mint én tettem anno. :/ Igaz már jópár éve volt, de azóta is bánom, hasonló helyzetben voltunk, mint ti és én túlságosan féltem, ezért annyiba hagytam. Ne kövesd el ugyanezt a hibát. :)


20/L

2015. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!