Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval bejön egy lány aki nagy bejön de nem igazol vissza facebkoon régen kb 1 éve szoktam látni a buszmegálloban de azóta nem megy ki a fejemből.
2015. dec. 5. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg...
2015. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van csak a fiú nem jelöl vissza :)
2015. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké...de már nem azzal a busszal jár és csak a nevét tudom be is jelöltem de nem izgazol vissza :( meg egy utcába is lakunk de nem szoktam vele találkozni utcán :(
2015. dec. 5. 18:26
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es hát sz@r helyzet nagyon csak azt bánom hogy akkor nem szolítottam le :(
2015. dec. 5. 18:29
 5/9 A kérdező kommentje:
ja amugy a lány asszem 17 vagy 16 én 18fiu vagyok
2015. dec. 5. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem okkal nem jelol vissza szoval hagyjad majd elfelejted
2015. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de nobo! 18 éves vagy, lassan félhülye, de gondolkozzál azért, ember!! Egy utcában lax (tök jól néz ki X-szel :D) vele és a Facebook-ot cseszteted?!!? Fogod magad, sapka, sál, kesztyű, nagykabát, szendvicsek és addig mászkálsz fel-alá, ameddig ki nem jön a házból és nem tudod leszólítani. Ennyi a történet! Nem Facebook.... Jaaaaaaaaaj!
2015. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké utolsó akkor oda megyek piknikezni a kapujukba :D
2015. dec. 5. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Így kell ezt! Vagy dobj be neki egy levelet! :3 Miért nem? Bátran. De éjfélkor dobd be, mikor a Hold fénye megcsillan gyönyörű kapujának postaládáján, mert akkor eme boríték biztosan sikerrel jár. :3 Ú, de nyáltenger. A lényeg, hogy a levél az jó ötlet lenne szerintem. Bár leszögezem, hogy szerintem nem véletlenül nincsen barátnőm. :D De azért próbáld meg. :D Sok sikert! :D És sok szerencsét! :)
2015. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!