Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom ezt elengedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom ezt elengedni?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, hogy ő már nem szeret. Ezer darabra tört a szívem, ő az első szerelmem.. Az életemet adnám érte annyira szeretem! Hogy tudom ezt a dolgot feldolgozni? Úgy érzem bele halok a fájdalomba. Segítsetek kérlek!!!

2015. dec. 4. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
3 évig lehet az ember szerelmes. Számold ki, hogy neked mennyi van még hátra. Amúgy biztos én vagyok különösen kemény, mert engem egy érzés nem tud legyőzni. De most nem? Ez egy egyszerű érzés. Ennyi. Hogy lehet ezt így túlreagálni?!!? Na, mindegy! Ez van, el kell fogadnom, hogy sok a puhakuki. Mint mondtam: 3 évig tart, számold ki, hogy mennyi van vissza. Nyilván csúszhat, meg most jobban fáj, de a hormonok lenyugszanak. Bár a korod még jó volna tudni, de szerintem 15-nél nem vagy több, szóval most dolgoznak a hormonok, így erősebbek és tovább bírják, hát nem tudom. Lehet lesz az 4 év is, de aztán lehet nem. Nehéz dolog ez. Mindenesetre egy érzés ne győzzön már le, pls. Tanulj, játssz, csináld a hobbid, élj! Ráérsz majd később elrontani az életed egy kapcsolattal.
2015. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Hidd el, bármit megtennék, hogy elfelejtsem.. Ez nem önsajnálatatás, egyszerűen úgy érzem, hogy már soha nem leszek boldog..
2015. dec. 4. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más férfiakkal, majd jön valaki, aki elfeledteti. Addig meg használd ki a szingliséget ;)
2015. dec. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Írj, ha gondolod, megpróbálok segíteni, volt részem hasonlóban. :/

18/L

2015. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!