Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kozeledjek fele ezek utan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek fele ezek utan?

Figyelt kérdés
A nyaron voltam egy taborban ahol osszefutottam egy fiuval aki az en sulimba jar.. mindig is nagyon joban voltunk,de a tabor alatt nagyon osszemelegedtunk. Na most a bokkeno az,hogy en bekerultem neki egy ilyen baratzonaba... Mert a taborban oszinten szolva tetszett egy masik fiu is akirol sokat beszeltem neki. Es neki is tetszett egy lany. Es o is beszelt nekem rola. A helyzet a kovetkezo jelen pillanatban. Ugye mindketten visszajottunk a suliba hurra. Es en meg ev elejen ereztem dolgokat a masik fiu irant o pedig az irant a lany irant. Es ezt o tudja. Es nem tudom,hogy meg szereti e a masik lanyt vagy valami es hat nagyon alkalmam sincs megkerdezni, mert o a sajat osztalyaval van en az enyemmel.. Es nem mehetek oda hozza,mert rogton mindenki elkezdene hogy huu mah haaa meg wooow meg stb.. Neha persze osszefutunk ebedloben vagy udvaron,de az csak ilyen 10 masodperc hogy hello es szia es ennyi :D Nagyon hianyolom az egyutt toltott idot es sajnalom,hogy most eltavolodtunk egymastol hisz iranta is ereztem valamit. *Meg annyit,hogy a taborban elmondta nekem,hogy erzett irantam valamit meg a suliban de mostmar rajott,hogy eselye se lett volna a masik fiuval szemben* Es gozom sincs mit tegyek.. Persze megvannak ezek a jelek neha ha esetleg talizunk megfogja a kezem meg szemezunk, de rendes beszelgetesre nem nagyon van ido.. Tudom hogy eleg zavaros :D Es bocsi,hogy hosszu lett.. De nagyon nem tudom,hogy hogyan ezek utan?
2015. dec. 4. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleinte kicsit gyakorold az írást, később még nagy szükséged lehet rá. A betűk fölötti légypiszkokat és vonalakat ékezetnek nevezik a magyar nyelvben.

Ha ezzel már megvagy, írj neki a facén, hogy nem lenne-e kedve találkozni veled, mert jól érezted magad vele a táborban. Bár ez a hozzáállás elég furcsa, de hát ha nincs ló jó a szamár is, ez köztudott.

2015. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudok irni csak kulfoldon lakom emiatt legtobbszor ugye angolul irok az osztalytarsaimnak. Ebbol kovetkezik az hogy angol billentyuzetet jobban tudom hasznalni mint a magyart azon csak keresem a betuket ossze vissza es zavar. De a valasz hasznalhato felet koszonom :D
2015. dec. 4. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami ürüggyel írj rá, a táborral kapcsolatban, vagy csak úgy. Utána ha ő is úgy gondolja, már el tudtok beszélgetni.. hívd fel a figyelmét magadra :)
2015. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!