Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit irjak neki? Hogy kozeledje...

Mit irjak neki? Hogy kozeledjek fele?

Figyelt kérdés

Van egy fiatalabb lany tolem a suliban eddig meg nem beszeltunk. Iskolaban nem hiszem hogy oda tudnek menni hozza mert mindig a baratnoivel van szoval hulyen venne ki magat ha ismeretlenul odamennek. Szoval neten terveztem hogy rairok. Hogy irjak ra hogyha meg nem beszeltunk? Vagy eleve benanak fog tartani hogy neten ismerkedek meg vele? Meg elegge tartok a visszautasitasatol es hogy utana majd meg a pletyka a suliba...:/

18/F a lany 15


2014. febr. 16. 22:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan ráírhatsz :) Aztán ha jól el tudtuk beszélgetni, akkor szerintem a suliba se lesz ez gond :) Szoktad látni, hogy figyel téged, vagy ennek még nem láttad előjelét, hogy felfigyelt volna rád?
2014. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazan vannak jelei hogy tetszenek neki.
2014. febr. 17. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!