Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever28 kérdése:

Mit jelent az, ha mindig találkozunk megsimítja a fejem?

Figyelt kérdés
Nem arra az "összeborzolomahajad" simogatást értem, hanem azt tök kedves gesztust. Szerintetek mit akkor ezzel? Mert én szerelmes vagyok belé, de ő nem tudom, hogy belém igen. Volt olyan, hogy odaadtam neki egy tárgyat és ő közben meg szorította a kezemet miközben átnyújtottam. Mit gondoltok?

2015. dec. 3. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy egy határozottabb jelet vár tőled, ami után kezdeményezhet. Akihez közömbösen viszonyul valaki, nincsenek vele szemben ilyen gesztusai. 17/L
2015. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat
2015. dec. 3. 13:42
 3/4 Kígyócsajszi válasza:
Szerintem szerencsés vagy. Én úgy gondolom ugyanis hogy tetszel neki csak ő ezt az érintés útján komunikálja. (Mázlista) :3
2015. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív kommentedet, nagyon jól esik :)
2015. dec. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!