Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem összejönni megint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem összejönni megint az exemmel? Megéri?

Figyelt kérdés
Szakított velem, de pár napra rá elkezdett velem újra foglalkozni, meg tök aranyod meg minden. És úgy szólított, ahogy még mikor jártunk s na...Haverom szerint megbánta, hogy szakított. Van esélyem összejönni vele újra? Vagy csak játszana velem s kihasználna? Tanácstalan vagyok..

2015. dec. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok, hogy az a szakítás biztosan nem ok nélkül volt, ezek után gondold meg, mit lépsz.
2015. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm, elég keveset mondtál és ez alapján nem tudok segítőkész tanácsot adni.
2015. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én asszem, hogy olyan volt, hogy újraösszejövés után újra előjöttek ua problémák; de talán olyanra is volt példa, hogy volt egy szakítás, utána összeházasodtak, és lett gyerekük is, nem tudom. Nem tudom amúgy, hogy ez a második honnan villant be, lehet, hogy ilyet nem is hallottam, csak belegondoltam, hogy mintha lett volna ilyen is, és hogy talán volt, de már nem tudom.
2015. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem adj időt a dolognak, bizonyítsa be, hogy komolyan gondolja. Butaság lenne azonnal vissza ugranod a kapcsolatba. Azt hinné, hogy bármit megtehet és Te úgyis vissza fogadod.
2015. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én barátom 3 hónapja szakított velem és mintha ezt én írtam volna.... És nem történik semmi. Ugyanaz a becézés, minden nap beszélgetés stb. Nem haladunk, de még mindig bizonytalan és ragaszkodik... Én sem tudom mi van velünk/köztünk, elvileg barátság.
2015. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!