Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 3 éve szakítottunk az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve szakítottunk az exemmel, és nagy-nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok, tudom furának tűnhet ilyen fiatalon hogy ennyire kötődök egy lánnyhoz.

Nagyon régóta ismerem, már kétszer voltunk együtt még általánosban! Nagyon jó barátok vagyunk, és félek hogyha felhozom a témát még jobban tönkre mehet a kapcsolatunk... :/



2015. dec. 1. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 éve? Akkor ne csinálj semmit. Hamarosan visszaesnek a hormonok a normális ritmusba és nem leszel belé szerelmes, nem fog hiányozni annyira. Ez nem egyik napról a másikra történik majd, de szépen lassan pár hét alatt teljesen eltűnik. :) Addig meg kockulj sokat, hogy addig is a köcsög overbuffed orosz tankokon idegeskedj. :D
2015. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha 3 év alatt nem tudtam elfelejteni, akkor most hetek alatt sem fog sikerülni... szerintem. Egyébként volt 2 kapcsolatom a 3 év alatt, de mind a kettőnél azt éreztem hogy nem tudok velük maradni, mert nem őket szeretem... és félek hogy ez nem csak a gyerek koromra fog kihatni, hanem még jó pár évig így lesz...
2015. dec. 1. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen "viszonyod" volt neked 13 évesen ezzel a lánnyal? Hány éves a lány, és miféle kapcsolat ez? A lány tudja, hogy neked ő hiányzik? vagy egyáltalán, hogy mit éreztél iránta? Ha nem tudja (akkor meg nem értem, miért írod azt, hogy "exed"?), akkor semmi gond, hozhatja még úgy az élet, hogy ismét egy suliba fogtok járni, és akkor elkezdhetsz neki igaziból is udvarolni. Csak várjál még az udvarlással, mert még nagyon fiatal vagy.
2015. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!